Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as 40-es nok, ferfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as 40-es nok, ferfiak ti mit gondoltok errol az uzenetrol?

Figyelt kérdés

Megprobalok nagyon tenyszeru lenni, szoval tegnap smseztem a partneremmel (kulon elunk de tervezzuk az osszekoltozest). A dolog rovid lenyege h exuzalta magat h nem irt elobb de az unokatesojaval beszelgetett (en nem valaszoltam mert aludtam) es egy oraval kesobb ez az uzenet erkezik.


Igen. Gondolok rad.


Mindezt anelkul h barmit is valaszoltam volna az elozo uzeneteire es mivel nem szeretnek itelkezni/vagdalkozni mielott erdemben reagalok, ezert kerdezem, hogy szerintetek ezt az smst nekem kuldte, vagy abszolut nem?


Azert a harmincas negyvenes korosztalyt kerdezem mert mi is azok vagyunk.(barmily gyerekesnek is hangzik ez a kerdes)


Koszi minden valaszt. (O a ferfi en a no)


2018. ápr. 28. 10:21
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azt h az unokatesojaval beszelgetett azt is uzenetben irta egy oraval az “Igen. Gondolok rad.” sms elott.
2018. ápr. 28. 10:24
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

lelki zsarolás, utálom.


40/F

2018. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Marmint mi a lelki zsarolas az uzeneteben?
2018. ápr. 28. 10:32
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, részedről nem volt előzménye az üzenetnek.
2018. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információból megítélve azt, hogy nem neked írta, csak félreküldte.Már csak az a kérdés, kire is gondol melletted, ha így történt?
2018. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Hát... én esetleg azt vonom le, hogy gondol rád.

Ennyit, se többet, se kevesebbet.


Bocs, mi férfiak nem vagyunk olyanok, hogy minden üzenetünket a sorok közé rejtjük

2018. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Reszemrol semmi elozmenye nem volt a dolognak es azert kerdezem mert nem azt irta szimplan h “gondolok rad”hanem azt h “Igen.”


Miert irja valaki h “Igen” amikor elotte semmi kerdes nem volt?

2018. ápr. 28. 10:50
 8/30 A kérdező kommentje:

5-os En is erre gondolok, de mivel (kivetelesen) nincs semmi megerzesem se pro se kontra nem szeretnem letamadni/ragalmazni, ezert szeretnem kivulallok velemenyet kikerni.


Ebben a tortenetben az “Igen.” a zavaro.

2018. ápr. 28. 10:54
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Másnak írta és véletlen neked küldte el. Ez van. Ezt akartad hallani úgyis. Ennyi.
2018. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9-es Nem ezt “akartam” hallani, azert irtam ki a kerdest mert kivulallok velemenyere vagyok kivancsi barmi is a velemenyuk.
2018. ápr. 28. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!