Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom féltékenykedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékenykedik a legjobb baratomra, pedig van csaja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb fiu baratommal 1 eve ismerjük egymást. 2honapja van barátnője. A barátommal legelején még csak ismerkedtunk, taliztunk. Miutan megismerkedtem a fiubaratommal, volt 3 napig valami felláng, ölelés es csok,de aztán vége lett, baratok lettünk. A parom nem szereti ha rola beszélek, mert azt mondja rossz érzéssel tölti el,meg ha barmi fele fiurol beszélek, de mar ezt a legelején kezdte.. Mondtam neki, hogy atmegyek hozza, és teljesen bedurcizott bunkózott,rossz kedve lett. Megbeszéltük, és hogy ő bízik bennem, de a fiúbaratomban nem. Azt mondta hogy

Gondolom hogy ha ott van a barátnője nem tenné hogy ram nyomul,egyéb esetben én mar nem vagyok ilyen biztos benne. Nagyon sok vitánk van ez miatt.. Mi tegyek?



2018. ápr. 28. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
csináljátok 3-asban.
2018. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Pont ezért jó az, hogy a fiúk nem nagyon tudnak bárminemű hátsó szándék nélkül barátkozni a lányokkal. A mai lányok meg tele vannak fiúhaverokkal, fiúbarátokkal. Mi persze tudjuk, hogy azon fiúbarátok nagy része simán levarrná, de a lányok naivan csak, "áh, ő csak egy barát, nincs semmi" kijelentéssel legyintenek.

Az nem egészséges, ha minden egyes fiúra féltékeny, de az beszédes lehet, hogy erre az egyre kimondottan. Ne ő legyen állandóan a téma és ennyi.

Ám én sem hiszek ebben a "legjobb barátom aki fiú" dologban.

2018. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Hehe, Kérdező amúgy nagyon kis butus vagy. Fiú és lány közt nincs barátság.


A pasid ettől függetlenül egy önbizalomhiányos kisfiú, de te is megéred a pénzedet, hiszen ha van valakid, akit elvileg szeretsz, nem járnál fel más fiúkhoz.


Két lúzer vagytok.


(1. voltam)

2018. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!