Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés

1. Ex pár, akivel közös gyermek is van, szerelmes vagy belé még mindig, de egész rokonság, baráti kör nem szereti, ellenzi


2. Volt szerető, akivel ex pár meg lett csalva, nem vagy belé szerelmes, de a rokonok és barátok kedvelik, támogatják


3. Senkit, amíg nem lesz olyan, akinél szerelem is van és mindenki elfogadja.



2018. ápr. 28. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű: 1.

Kit érdekel, mit gondolnak a rokonok, barátok, főleg, ha gyerek is van, meg szerelem?

Majd elfogadják és kész. Nincs ezen mit ragozni. A te boldogságod legyen az első, és ne aszerint válassz párt, hogy ki mit gondol róla - az a lényeg, amit te gondolsz!

2018. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ex pár miért lett megcsalva, ha akkora volt a szerelem? Nekem ez egy kicsit bűzlik.

Olyan jó, hogy egyeseknek éppen az a legnagyobb problémája, hogy ugyan melyik nyulat húzza elő a kalapból.

Amúgy engem a rokonok véleménye pont nem érdekelne.

2018. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4. Ha szerelmes lettél volna az exbe, nem csaltad volna meg. Én speciel lexarom, hogy mit gondol a rokonság a páromról, mert nem nekik kell szeretniük, hanem nekem. De akit szeretek, azt nem csalom meg, és nem a rokonsággal megyek randizni sem, hogy meghallgathassam a véleményüket.
2018. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2-essel való összeköltözés után jött rá, hogy mégiscsak az 1-esbe szerelmes.
2018. ápr. 28. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az 1es helyében nem adnám meg a lehetőséget, hogy válogass. Ha Te engem szeretsz de a rokonokra hallgatsz és még meg is csalsz akkor maradj csak 2essel meg a rokonsággal. A gyereket sajnálom de Te a hozzáállásoddal azt kaptad amit érdemelsz.

Tudod egy kapcsolatban az emberek szeretik, megértik és támogatják egymást. Te inkább a rokonokra hallgatsz az helyett, hogy kiállnál a párod mellett. Majd ha valami gond lesz akkor a rokonokhoz fogsz fordulni vagy a párodhoz elsősorban? A lakbért, kaját kiadásokat a rokonok fedezik vagy Ti a pároddal stb. stb. folytathatnám. Persze nem tudom milyen volt a kapcsolat igy tévedhetek. Csak nem bírom megérteni, hogy ha valakit életem párjává választok akkor hogy nem ő az első és miért fontosabb a rokonság véleménye mint az övé. Mert aki meg arra nem érdemes azzal meg nem kötöm össze az életemet.

2018. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az mióta szempont, hogy a rokonság kit fogad el? Azt kell nézni, te kit szeretsz, ki mellett vagy boldog. Nem a rokonság meg barátok dolga ezt eldönteni.

A 2. verzió felejtős. Olyannal felesleges lenni, akit nem szeretsz, csak hogy legyen valaki. Ha a gyereked anyja hajlandó megbocsátani, akkor őt válaszd, hisz őt szereted. És jó lenne, ha többet nem folyamodnál ilyen gerinctelen dologhoz, mint megcsalás. Nálam nem lenne vissza utad, megvetem a hűtlenséget.

2018. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!