Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex-férj visszatér. Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-férj visszatér. Mit akarhat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal. Én 35 ő pedig 29 éves. Az imént a következőket írta nekem, idézem. "A volt ferjem felhivta anyat h meg el, es kerdezze meg h kell-e vmi noveny nekem, m orszagos kerekparturat csinal, es akkor egy villamlatogatasra beugrik hozza (szigoruan nelkulem, engem latni sem akar) h akkor mar elhozza oket"


Mit gondoltok van valami hátsó szándéka azzal, hogy így 5 év után váratlanul megjelenik? Vagy pusztán felebaráti szeretetből hozza a "növényeket" és tényleg nem akar semmit?

Egyébként sokkal idősebb mint a barátnőm és mellesleg milliomos, aki anno egy bevallottan sokkal fiatalabb nőt akart feleségnek akivel eljátszhatja, hogy nomád körülmények között élnek ( nincs áram, lavórban fürdés, stb. de azért jégkémet vettek :) ).


A barátnőm a legnaivabb ember akit ismerek és szerinte semmi hátsó szándéka nincs.



2018. ápr. 28. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
K..rva egyszerű: A barátnőd közli, hogy semmi növény nem kell, így nem kell jönnie az exnek. Ez lehet terepszemle is, kérdés mit reagál a barátnő.
2018. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az anyuka már közölte vele, hogy jöjjön nyugodtan. Szóval jönni fog, de még nem tudni mikor. Rejtett számról hívott így elérni sem lehet.
2018. ápr. 28. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

35 évesen nem párkapcsolat, ha együtt sem éltek.

Ha a barátnődet látni se akarja, akkor annak lehet ám komoly oka.

Nem tudom a "növény" mit jelent, gondolom nem virágot és nm búzát, füvezik a nőd?

A lavórnak ehhez mi köze?

2018. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!