Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kollégámmal ugyanazon Multi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégámmal ugyanazon Multi Cégnél dolgozunk és szimpatikusak vagyunk egymásnak. Ő talán többet is gondol az egészbe. Viszont a munkatársak folyamatosan szívatnak, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem egy részlegen vagyunk, én a HR osztályon, ő a mérnökök között. Heti 1x-2x átjön beszélgetni, kedveskedik, volt, hogy meglepett egy kis csokival, de ennyi. A többiek egyértelműen látják rajta, hogy tetszem neki, és folyamatosan vele csesztetnek. Fontos tudni, hogy barátnője van. Nekem szintén van párom. Kérdem én? Honnan tudják ők, hogy milyen a kapcsolata a párjával? Vagy épp az enyém? ..illetve, két ember kell az ilyesfajta dolgokhoz. Kb. 1 éve, hogy jól elbeszélgetünk, de semmi több. Ő nem hozott még szóba semmi komolyat, ha így tenne, nyilván elutasítanám. Tudja, hogy párom van, ilyen témában is beszélgettünk már.Nem tolakodó, nem célozgat, hogy jó lenne velem vagy bármi. Amíg nem tolakodó, nem zavar, ha meglátogat, és beszélgetünk. De a többieknek mi köze mindehhez? Egyre inkább zavar, mit lehet tenni? 24/Nő
2018. ápr. 28. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod (helyesen), hogy nincs hozzá közük, akkor miért zavar, hogy foglalkoznak vele?
2018. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert folyamatosan mi vagyunk a téma..ha nem vagyok ott akkor is ( visszahallom ) illetve, ha ott vagyok is, akkor is beszólogatnak. Kezdem egyre rosszabbul viselni. Volt, akivel már össze vesztem emiatt.
2018. ápr. 28. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez minden munkahelyen így megy. Látják a szikrát köztetek, aztán megy a pletyi. Tudod, nem zörög a haraszt....

Anno a férjemmel ugyanez volt, mikor beléptem. Egyből a szájukra vettek minket, pedig mi is csak dumáltunk, nem célozgattunk egymással, nem volt semmi, én parkapcsolatban voltam. Engem is zavart először, aztán már nem erdekelt. De ők mar látták azt, amit mi még nem. :))) Aztán randira hívott, és mivel az akkori kapcsolatom mar eléggé semmilyen volt, ki is léptem belőle. Azóta mar eltelt 10 év, gyarapodtunk 3 gyerkőccel, de ez már más téma. Csak azt akartam ebből kihozni, hogy nem minden pletyka alaptalan, még ha számodra, vagy számotokra annak is tűnik.

2018. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kívülről láthatnak olyan dolgokat, amik nektek fel sem tűnnek, mert érintettek vagytok (akár tetszik ez most neked, akár nem).
2018. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mi a téma.

Van egy közvetlen kollégám, akivel van köztünk némi szikra úgy is, hogy mindkettőnknek van párja. Mivel ezt mindketten éreztük és kezdett valami láthatatlan mágnes kialakulni közöttünk, ezért néhány hét után egyszer találkoztunk munkaidőn kívül, ettünk egy jót és megbeszéltük, hogy igen, mindketten érezzük, de úgy helyes, ha nem lesz köztünk semmi.

Ehhez tartjuk magunkat már két éve. Jól elvagyunk, kifejezetten jól megy a közös meló, de ennyi. Soha nem történt köztünk semmi és nem is fog. Mondjuk ez köszönhető annak, hogy tudatosan tartjuk a két lépés távolságot. Ennek ellenére persze megy a pletyka. Nyilván fura, hogy lassan jobban ismerem, mint a tenyeremet, hiszen napi 9 órát összezárva töltünk. Ez azonban elmondható a többi közvetlen kollégáról is. Jó csapatot alkotunk, többet tudunk olykor egymásról, mint kéne... :D

A nem annyira jól összeszokott, egymást belülről furkáló csoportoknak ez fura lehet, ezért sarkítják a történetet és olyanokat is belelátnak, ami nincs.

Pl. egyszerre érünk be reggel dolgozni, szinte ugyanabban az időpontban parkolunk le az irodaház előtt, együtt megyünk fel, akkor biztos egy helyről jöttünk. Ugyanez hazafelé. Ha egyszerre lépünk ki az irodából, biztos egy helyre megyünk haza.

Ha valamelyikünknek nem jó a céges autója és hazavisszük a másikat, vagy elhozzuk reggel arról már ne is beszéljünk... :D

Összességében 5-en dolgozunk szorosan együtt, ebből a srác és én vagyunk valamilyen vezető beosztásban, így mindig minket érnek a pletykák. Ha valamelyik nőnemű tagunkat viszem haza, az sosem szúr szemet senkinek. :)

Ilyen ez a popszakma. Nem kell foglalkozni a pletykákkal, vagy meg kell előzni őket. Pl. megkéred szépen, hogy ne mászkáljon be hozzád random, aztán annyi.

2018. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Multi cég alatt gyárat értesz?
2018. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!