Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a párom, semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a párom, semmilyen módón nem tudom vele tartani a kapcsolatot, alig bírok elaludni annyira hiányzik, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Most 4 napig nem talalkozunk ,tudom vannak akik hetekig honapokig nem latjak egymast,de ezt a 4 napot sem birom ki. Tonkre ment a telefonja ,nem tudunk irogatni se semmi. Hogyan enyhítsem a fájdalmat?

2018. ápr. 28. 21:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Fel kéne nőni. 4 nap... jesszus.
2018. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
decukiii :)
2018. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Írj neki sima levelet minden nap. Aztán ha találkoztok, add oda neki mindet, biztos értékelni fogja. :) Én legalábbis imádnám. :)
2018. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%

ideje lelkileg felnőni.

ez a nyünnyögés engem mindig is idegesített.


fogalmad sincs az élet nehézségeiről, hogy ilyen piszlicsáré dolgon itt sajnáltatod magad.


mi lenne, ha halálos beteg lenne, és meghalna?


mi lenne, ha a világ túlsó felén kéne munkát vállalnia?


semmit nem tudsz az életről, és szenvelegsz csak.

2018. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is hiányzik, akár egy nap is szenvedés. Ő a támaszom. Ha vele vagyok érzem azt hogy minden rendben.

Próbáld lefoglalni magad. Olvass, sétálj. Bármi.

2018. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%

Jezusom .... 4 nap csak??? Az semmi.. nagyon beteges ez a ragaszkodás

Nem is értem ebből hogy lehet ekkora drámát csinálni

2018. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igenis tudom hogy van akinek ennél rosszabb és nehezebb,de le is írtam hogy ezzel tisztában vagyok! Ezen kívül azt nem értem ,hogy attól hogy valakinek rosszabb ,nekem miért ne hiályozhatna és fájhatna?! Jó mindegy ez tök grotesz nem is a kérdéste válaszolsz csak rizsázol a logikátlan dolgaidról...
2018. ápr. 28. 22:45
 8/28 A kérdező kommentje:
De ez főleg az ötödiknek szól bár részben az utolsóra is igaz
2018. ápr. 28. 22:47
 9/28 A kérdező kommentje:
Groteszk*
2018. ápr. 28. 22:51
 10/28 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt embernek ennyit ki kell bírnia.
2018. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!