Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korábbi hibákat ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábbi hibákat ki lehet javítani?

Figyelt kérdés

Lassan 26 éves leszek(nő vagyok). 20 és 24 éves korom közt úgy érzem, hogy sok hibát vétettem, ami az önbizalomhiányból, szeretethiányból és hasonló dolgokból eredt. A férfiaknak hagytam, hogy kvázi lábtörlőnek használjanak. A tavalyi évem talán a legrosszabb volt mind közül eddig. Megjártam a poklot, depressziós is lettem. Durván fél év alatt viszont kijöttem ebből. Munkahelyet is váltottam idén, ami hozzásegített a pozitív irányú fejlődésemhez.


Most már azért másképp tekintek magamra és próbálok józan ésszel gondolkodni, és nem hagyni, hogy a komplexusaim és egyéb hiányaim vezéreljenek. Egyelőre úgy néz ki, hogy jó lesz ez az irány.


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy aki hasonló helyzetben volt, nekik hogy alakult később az életük.


2018. ápr. 29. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz.


Olvass még sok Csernus Imre, Bagdy Emőke és Almási Kitti könyvet.


Jó úton jársz. Csak így tovább. :)

2018. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, haladni kell szépen tovább az úton!

Hidd el, hogy mindenki követ el hibákat, ez normális dolog! Sok válság van az ember életében.

2018. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi dolgok úgy maradnak - arra lehetnek jók, hogy tanulj belőlük. Szerintem jó úton jársz.

Én a piával voltam így - 15 éve semmi, de a haverom már vagy 4-szer vissza pottyant. Szóval óvatos legyél, meg kemény!

2018. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!