Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkossággal fenyegetőzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyegetőzés?

Figyelt kérdés
A "párom" öngyilkossággal fenyeget. Tönkrement a kapcsolatunk, volt rá alkalom hogy megütött, undorítóan beszélt velem, szülés után 2 héttel hasbaütött stb... természetesen fűt-fát ígér hogy megváltozik, de ez pár napnál tovább nem tart. Van egy 2 hónapos gyönyörű egészséges kisfiúnk. Nagyon nehéz. A vita onnan indult, hogy Édesanyámnál élünk, ahol ő nem érzi otthon magát... de nem örökre jöttünk volna ide, csak amíg nem sikerülne új házat venni. Azt mondta addig számítsak rá hogy ő ilyen lesz amíg nem költözünk el. Addig fajult a dolog hogy fenyegetőzni kezdett hogy kinyír anyámmal együtt, pedig anyámmal soha egy konfliktusuk nem volt, elás minket stb.. de közben van egy másik énje aki nagyon szeret engem... bele fogok roppanni idegileg, a szuleim latjak rajtam hogy teljesen kivagyok de nem tudjak miert... amioor elkuldom innen, akkor fenyegetőzik hogy felkoti magát, tenyleg megteszi, volt hogy el is indult és ugy hivott fel hogy a hurkot már megkototte... en pedig termeszetesen sirva hivtam vissza hogy ne tegye ezt. O pedig visszajott.. kertem segitseget a noveretol, elmondtam neki miket mond, azt mondta ra hogy biztos van oka es koltozzek vele ossze, majd megvaltozik.. persze.. hogy is koltozhetnek vele ossze?? A novere a sajat szajaval mondta, ha elhagyom biztos felkoti magat mert gyenge lelkuletu. Akkor miert nem segitenek rajta? Miert nekem kell istapolgatni es miert nekem kell ebbe tonkremenni? A vegen a novere azt mondta, en probalom a testveret lejaratni az o szemukben es ne legyek ilyen nagyszaju.. pedig mindent elmondtam neki hogy miket tett a testvere. Nem tudom mihez kezdjek, nem birnam elviselni egy eleten at, ha ő miattam lenne öngyilkos :(
2018. ápr. 30. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

"fenyegetőzni kezdett hogy kinyír anyámmal együtt, pedig anyámmal "

"Miert nekem kell istapolgatni es miert nekem kell ebbe tonkremenni"

Tetszik tudni...egy szó jutott eszembe. H betűvel kezdődik, és ülyére végződik.

Komolyan, nem értem az embereket, akik hagyják h mások szétbaccák az életüket. Vagyis..pont h amiért olyan bambák h tegyenek valamit, inkább ők teszik tönkre a sajátjukét. Csak valaki más a katalizátor kb.

2018. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvastam végig csak addig hogy kinyír...


Innentől kb minden éppeszű ember menekülne. Meg hasba üt meg ilyenek, gondolkozz már kicsit! Rohadtul nem normális!!!

2018. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Ja és kösse fel magát, megérdemli!

Kis mocsok még érzelmileg zsarol, huzzon a foszba az ilyen!

F.

2018. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem tenné meg, csak manipulál azzal amivel tud, hogy rádkényszerítse az akaratát, ezért hívott fel hurokkal a nyakán, és nem, ez nem szeretet, ez birtoklás.


Miattad egyébként se tudna "öngyilkos" lenni, mert azt magával csinálná.


Tudod, még ha el is költöznétek és megnyugodna, de jönne egy másik élethelyzet amiben másképpen nem tudná érvényesíteni az akaratát akkor valószínū, hogy újra ilyen eszközökhöz nyúlna.


Mérlegelj, hogy milyen gyermekkort akarsz a kisfiadnak és milyen életet magadnak.

2018. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Miért engedik ennyi nő, hogy lábtörlőnek használják... rejtély számomra.


Dobjátok ki ezt a f4szt, te pedig maradj ott édesanyáddal, és keress egy férfit, aki nem fenyegetőzik azzal, hogy kiirtja az egész családot.

2018. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
"Rendben, dragam, csak stabil kotelet vegyel, es majd ird meg milyen szinu viragbol legyen a koszorud, szia!". İlyen embernek ennyit szabad mondani. Nem fogja megtenni. Aki ongyilkod akar lenni valoban, az hidd el, senkinek nem fog mondani egy mukkot sem. Aki igy hangoztatja az csak sajnalatot es paradet akar maga kore. Te meg vagy olyan hulye hogy megadod neki.
2018. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
A leírásod alapján ez egy narcisztikus phöcs. Az ilyen nem lesz öngyilkos. Ahhoz túlságosan imádja mamgát.
2018. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez inkább a közös évek alatt összegyűlt, mindig a szőnyeg alá besöpört, gyerek érkezésével csak kiteljesedett stresszegyüttes végeredménye.

Ha őt pl. kezdettől fogva zavarta az anyós állandó jelenléte és az ilyen módon történő együttélés, de ez soha nem volt megbeszélve csak elfojtva akkor kialakulhat ilyen. Ha az elején nem volt ilyen és semmi hasonló jel nem volt akkor ez valahol kapcsolat közben alakult ki valamikor, csak ő nem szólt róla.


Ha meg akarod javítani a helyzetet akkor párkapcsolati tanácsadás/terápia, pszichológus esetleg és külön költözés.

Ha nem akarod megjavítani akkor szakítás, ha eldurvul a helyzet rendőrség és ki-ki a maga sorsáért felelős nézőpont szerint élni tovább az életetek.

2018. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem a te felelősséged, hogy mit tesz magával. Az viszont igen, hogy milyen légkörben neveled fel a gyerekedet.
2018. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te egy romboló és nagyon mérgező kapcsolatban vagy. A "párod" úgy és azzal manipulál ahogy akar, nem mellesleg érzelmileg zsarol és ami a borzasztó, hogy testi erőszakot követ el. Ez mind mind nem normális. Nem szabadna ezeket hagynod, tűrnöd. Ennek az embernek segítségre van szüksége, egy szakember személyében. Az öngyilkossággal fenyegetőzés a legaljasabb érzelmi zsarolás, de azzal kell tisztában lenned, hogy ha meg teszi, ha nem, az és kizárólag az ő döntése. Nem miattad tenné meg, hanem saját maga miatt, nem vállalhatod magadra és nem vagy felelős érte. A kisfiadat és magadat nézzd, azt, hogy nyugalomban tudjatok élni. Ezzel az emberrel pedig meg kellene szakítanod minden kapcsolatot, még akkor is ha van szerethető oldala. Légy erős és ha lehetőséged van rá, kérj segítséget.
2018. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!