Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 4-kor elmegy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4-kor elmegy a barátom pasis program és nem is keres holnap reggelig, akkor azt jelenti, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Azt jelenti: pasis programja van!

Melyik szót nem érted?

2018. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4-kor elélvezett és nem keresett másnap reggelig, akkor is csak újra elment volna?
2018. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Gondolkodj: pasis programra ment. Biztos valami meleg orgiát nyomtak le.


Igen, nem szeret. Ez van, fogadd el.

2018. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Mióta tart a kapcsolat, milyen gyakran megy el, mi ez a program, kikkel van ott, tényleg csak pasik vannak-e, miért nem visz magával... megannyi megválaszolatlan kérdés, amik miatt nem lehet érdemben válaszolni a kérdésedre.
2018. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Fogalmam sincs, hogy szeret vagy sem, nem ismerem.
2018. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez TINI probléma, agyi szinted is tükrözi.


Az azt jelenti, hogy fogd már fel végre, a haverjaival van és nem veled, most nem körülötted fog forogni a világ, hagyd őt békén, nyugodtan, ettől ő még szeret.

2018. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Azt jelenti, hogy kicsit bunkó :D


Komolyan, én csaj vagyok, de ha tudom, hogy csak másnap reggel érkezem, mert a barátnőmmel végigdumáljuk az éjjelt is, akkor csak dobok egy sms-t, hogy hé, ne félj, élünk, sörözünk, reggel jövök.


De ő is rámír, ha mondjuk hajnalban érkezik, pusztán azért, mert értelmes felnőtt ember, aki tisztel annyira, hogy ne aggódjam végig az éjjelt.

2018. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot rég láttam.
2018. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7


Most nem értem, hogy mit kell aggódni. Közölte a pasi, hogy délután 4-től másnap reggelig a haverokkal van. Majd reggel kb 9-kor felhívja a csajt.

Most ezen mit kell agyalni?


És mi van, ha valaki közli, hogy reggel 8-tól, délután 4-ig ne zavarjatok, mert elfoglalt vagyok? Akkor máris aggódsz, mert nem beszélhetsz vele délután 4-ig, vagy mi?


Miért kell oda is problémát generálni, ahol nincs???

2018. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Ez gàz. Egy üzenetet legalàbb este ìrhatna. Ha meg attôl kemènycsàvó a baràtai előtt, hogy ő nem ìr, akkor meg nem üti az èrtelmi szintet. Menj el te is igy es ne irj neki semmit, kivancsi leszek... gondolom pampogni fog...
2018. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!