Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gazdagabb férfi le tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdagabb férfi le tud csapni foglalt nőre?

Figyelt kérdés

Tegyünk fel egy szituációt:


Két éve vannak kapcsolatban. A férfi keres nettó 300-at, a nő 200-at, ezzel élnek meg ketten egy albérletben. A férfinak van egy 1 millió Ft értékű 13 éves Opel Astrája, meg némi megtakarítása. Jól megvannak a kapcsolatban a fiatal huszonévesek, szeretik egymást.


Jön egy másik férfi, aki már majdnem 30, és sokkal nagyobb egzisztenciája van. Saját lakása van, 10 millió Ft-os Audija, és egyébként külsőre is egy kicsivel jobb, de az előző sem csúnya. A dupláját keresi annak, mint az előző férfi. Ez a férfi egy normális ember, nem tűnik úgy, hogy bármilyen különösebb probléma lenne a viselkedésével, persze nem bizonyított még két jó évet. A nő tetszik neki, próbálkozik nála.


Vajon általános helyzetben ilyenkor meg tudja szerezni a nőt a gazdag férfi, vagy az anyagiasságon/külsőségeken kívül azért számít még valamit a szeretet?



2018. máj. 1. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatotokon múlik a dolog: ha a nő jól érzi magàt veled, kötődik hozzád, szeret téged, és még az ágyban is rendben van minden, egy jött-mentért nem fogja borítani az életeteket (a pénz ugyanis sokkal kevésbé fontos a nőknek, mint ahogyan azt ti, férfiak gondoljátok).

Viszont ha vannak gondok köztetek és/vagy a jelleme is olyan, hogy megszédül egy autótól, meg két szép bóktól, akkor vagy lelép, de minimum félredug. Ebben az esetben ne sajnáld, hogy megszabadulsz tôle,

2018. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez csak és kizárólag a kapcsolatotok minőségén, a nő érzésein irántad, és a személyiségén múlik.


Vagyis ha jó a kapcsolatotok, nagyon szeret téged, és hűséges típus, akkor nincs az a pénz amiért hátba szúrna.

Viszont ha ebből a háromból csak eggyel is baj van, akkor nem kell pénz, elég csak némi plusz figyelem a pasi részéről, és viheti is.

2018. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a pénz számít ember. Nekem semmim sincs, mégis enyém lett egy nő akinek a férje 400at visz haza és szép nagy autója van. És nem kellett erőlködnöm.. hahaha
2018. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint az exférje hehe
2018. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A második kinézetétől függ. Ha “jó pasi”, akkor a nő dobbantani fog. Ha nem, akkor meg marad. Ha “gold digger” lenne, eleve össze sem állt volna egy csóróval.
2018. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hűséges fajta a nő ,akkor dobbant a jobb parti felé. És hát manapság ugyan ki hűséges?
2018. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hatos, mindenki magából indul ki. Én az vagyok, de látom te nem, különben ez fel sem merült volna benned. Kérdező: mint előttem írták, ha rendben van a kapcsolat, nem fog otthagyni. Ha nincs rendben, akkor meg bárkivel leléphet, akár egy csóróval is. Egy értelmes nőnek az érzelem fontosabb, mint a pénz.Ha anyagias lenne, nem is melletted lenne...
2018. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon múlik mennyire kitartó az új "jó parti" udvarló. Előbb utóbb bármilyen nőt meg tud puhitani egy felsőbb kategóriás menőbb csávó. Sok múlik az élethelyzeten is. A csaj mit akar...pl. ha csaj gyereket akar nem biztos, hogy belemegy egy bizonytalanban...hanem akkor marad a biztos srácnál azaz nálad...

egyébként mindenki a jobb választást választaná...szóval pl ha hozzád odamegy egy izom jó nő külsőre belsőre hosszú ideig próbálkozik bizonyit hogy ő tényleg jobb mint előző te is tuti őt választod...itt inkább a hóditó részéről mindig az a része a kritikus hogy hajlandó-e hosszútávon bizonyitani türelmes lenni...

mert ha nem akkor te biztos maradsz a nyeregben...

Szerintem ez igy mukodik....

2018. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es nem magamból, hanem mindenkiből a környezetemben.Nem ismerek egy olyat sem aki nem lépett volna félre vagy nem dobbantott, ha volt egy jobb parti.Olyat viszont sokat aki azt hazudja hogy hűséges,hazug álszentből Dunát lehet rekeszteni :)
2018. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Saját példámból kiindulva én szerettem a volt férjemet, pedig mikor megismerkedtünk, kevesebbet keresett mint én, és egy majdnem 20 éves kis autója volt.Aztán a házasságunk alatt tanult, jól fizető állása lett, új autó.Igen, egy házas nővel lépett le, aki azt mondta a dolgos, de kevesebbet kereső férjének, hogy azért hagyja el, mert majd az én férjem teljesíti a vágyait, mert sok pénze van.

Nyilván fontos a kapcsolat minősége. Mindkettőnk házasságában voltak problémák, de érdekes, hogy a nő volt férje is megoldásokat keresett, én is, de a párjaink a könnyebb és gerinctelen megoldást választották.Másrészt sajnos egyre inkább azt látom, hogy a hagyományos emberi értékek helyett a pénz áll az első helyen.

2018. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!