Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lehet ezzel a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet ezzel a különbségekkel maradni?

Figyelt kérdés

Ahol a nőnek természetes hogy jóban van férfiakkal, hogy vannak férfi haverjai, hogy a hobbijai miatt elmenjen akár több napra is más férfiakkal is (nem kettesben, társaságban). Nincs azzal gond ha egy férfi ismerős csakúgy felhívja hogy mi van vele. Vagy hogy az is rendben van, hogy exekkel beszélget néha.

A nőnek ez a normális, így is nőtt fel, viszont a férfi részéről ezek közül egyik sem az. Nincs olyan hogy csak úgy felhívunk valakit, olyan társasággal ahol van(nak) más férfi(ak) is, csak a párjával mehet, az exekkel pedig teljes kapcsolat törlés... Mert mindben ott a megcsalás lehetősége. A nőnek ez a gondolatmenet kissé beteges, de azért próbál megfelelni. Viszont teljesen nem lehet, ez pedig mindkettőjüket kicsinálja.


Szeretik egymást, de ez az őrült bizalmatlanság mindent tönkretesz.



2018. máj. 1. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon, ha a férfi nem fogja tudni ezt elfogadni, akkor nem. Ugyanez volt a szituáció nálunk is, csak fordítva, a nő nem fogadta el ezt a férfi részéről. Felőrölte a kapcsolatunkat.
2018. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

Koltozz el videkrol B.dapestre. Itt termeszetes,h lanyok es fiuk is baratkoznak egymassal. Szoval a lany mentalitasa normalis.

2018. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ő a pesti, én a "vidéki" (Budapest közelében egy kisvárosban élek)

De én is úgy érzem hogy már felőrlődtünk, hiába szeretjük egymást :(

N

2018. máj. 1. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát akkor a férfi a sztoriban nagyon függő személyiség. Így lehet leghamarabb megölni egy kapcsolatot, ha nincs külön program és mindenhova hurcibálja a nőt is mert csak a párjával mehet. Mi szoktunk a párommal külön külön is menni ide-oda, vannak közös és nem közös barátok is.

Sajnos ez a mindenben ott a megcsalás lehetősége.... háát... szerintem a férfi önbizalmát kéne rendbe rakni, hogy meg tudjon bízni a nőben.

2018. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

"olyan társasággal ahol van(nak) más férfi(ak) is, csak a párjával mehet"


Igen, beteges.

Dolgozni azert jarhat, ha vannak ferfi kollegak is?

2018. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Én se örülnék neki, ha a páromat mindenhol férfiak lengenék körül, akikkel min. bizalmas a viszony. Az ilyen nőben nem tudok megbízni. A bizalom nem magától értetődő és olyan világban, ahol mindenki kefél mindenkivel és a félrelépés mindennapos, nem. A tapasztalatom, hogy a férfi-nő barátságok jó részében legalább az egyik fél részéről van vonzalom, jóllehet eltitkolt. Lehet erről magyarázni meg lepontozni, de ha a párom mással jár pl szórakozni, aki még pasi is, az finoman szólva sem bizalomgerjesztő.
2018. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5, azt mondja az más. Na persze, félő hogy ezt most mondja aztán ha oda kerül a sor akkor nem lesz más... De a munka miatti beszéd, írás miatt nincs kiakadva, csak a baráti dolgok miatt.

Egyébként a vicc hogy nem hurcibál sehova, ha elmegy otthonról akkor a fiú haverokkal megy, oda meg nem visz. Kettőnknek marad a mozi, a séta, néhanapján a kirándulás. Női barátai a nőnek is lehetnek, de férfi az nem. A férfinek sincs úgy női barátja.

2018. máj. 1. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos én más vonalon szoktam elindulni. Nekem hogy esik, ha a párom nőkkel megy szórakozni, avagy velük találkozik, iszik meg valamit?

Ugyanezt a viselkedésformát várom el fordított helyzetben is.

Mivel nekem nem esik jól, ezért nem várom el a páromtól, hogy ő ezt elnézze és még jópofán bólogasson is hozzá.

Van egy baráti társaságom, akikkel évente két-háromszor eltöltünk egy hétvégét. A párom ismeri őket, de sosem jön velem, ez a mi hétvégénk. Van köztük srác is, de mindenki kapcsolatban van egyrészt, másrészt ismerjük egymást 15 éve és sosem volt köztünk semmi, akkor most miért lenne?

Szóval nyugodtan elenged. Én is nyugodtan elengedem ilyen társaságba.

Engem csak az zavar, ha egy nővel kapcsolatban rossz megérzéseim vannak, nem szimpatikus, nincs párja, a párom még is keresi a társaságát.

2018. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ez a gondolatmenet kissé beteges" - egyetértek, férfiként.

A párkacslat ne azt jelentse már, hogy kivonultok a társadalomból.

Pont a megcsalás az, amihez semmi ilyen látványos cécó nem kell.

2018. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!