Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthetö az aggodalma. De csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetö az aggodalma. De csak számomra sértöek ezek vagy másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

A párommal 1honapja vagyunk együtt.

Megvolt a szex.

.jó is Vele...és ott is aludtam már nála.

Természetes hogy védekezünk gumival.

De sziven ütött amikor veszólt hogy "többször ellenörizzük a gumit. Nem akarom hogy terhes legyél sem most sem késöbb"

- persze èn sem. De ez nekem olyan sértö volt és nagyon fájt.


Plusz a mäsik.

Ott aludtam és gondosan figyel rá hogy semmi cuccomat ne felejtsem nála.

Ma is mondta hogy " a lepedödet húzd le. A telefontöltöd rakd el"


Én24.

Ö30.


2018. máj. 1. 15:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Szeretget és nem bunkó velem...de olyan fura amióta lefeküdtünk...

Máshogyan beszél velem...határozottabb...keményebb a szójárása.

És a napi 3szex az alap. Nekem meg ez kicsit már sok(k)


Azt veszem észre hogy amikor még nem jártunk, nem érdekelt hogyan oltogat.

Mostmár ha keményebben szól hozzám szinte fáj és sért...és képes vagyok elsírni magam.

Mi történt velem hogy ilyen érzékeny vagyok vele szemben?

2018. máj. 1. 15:07
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Elég ... khm... érdekes pasi.

Én nem erőltetném a kapcsolatot azzal, akinek ilyen negatív előítéletei vannak, és nem indulok nála tiszta lappal. Nekem is vannak negatív tapasztalataim, mégse esek neki senkinek, hogy biztosan egy hűtlen disznó.

2018. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem tervezi hosszútávra a kapcsolatot veled, ezért ügyel Ennyire arra, hogy ne legyél terhes.A cuccaid elpakoltatása sem éppen erre utal.Inkább olyan, mintha más is lenne még melletted, aki nem láthatja a te ott felejtett dolgaidat.Ez lehet csak egy átmeneti szexkapcsolat számára.
2018. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz azzal hogy "érdekes pasi"????


Igazibol attól félek hogy nem èn kellek neki, vsak a testem mert jó neki-velem az ágyban.


Meg az hogy ezt a terhességet leszögezte.

Nekem ez egyértelmü h késöbb sem akar tölem komolyabbat..vagyis nem szerelmes belèm

2018. máj. 1. 15:13
 5/25 A kérdező kommentje:

Utolso.

Teljesen biztos hogy csak én vagyok neki.

Ismerem a lakótársát is.

Szóval nem is rejteget engem. Plusz a haverjainak is bemutatott..


Az biztos hogy nincs neki más.

De az tuti hogy nem akar hosszutávra

2018. máj. 1. 15:15
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Az van, amíg nem jártatok nem érdekelt ez az oldala. De kapcsolatban már a támogatásról kéne szólnia nem a szúrkálódásról és ezért érint érzékenyen. Barátnak talán jó, de párnak semmiképp.
2018. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Attol fèlek hogy kezdek belezúgni
2018. máj. 1. 15:18
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Szexre jó vagy neki, de túl komolyat nem akar. A rosszfiús dolog bejött az udvarlásnál, most meg eljött a "megváltoztatom a rosszfiút" korszakod.

És nem, nem a srác érdekes, hanem az, hogy ilyen hapsikra van igény.

2018. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha kezdesz belezúgni akkor most kell kiszállni.

Nyugodtan megmondhatod a srácnak, hogy kezdesz beleszeretni, ezért kilépsz még időben. Ha fontos vagy neki akkor kiugrik itt a nyuszi a zsákból ha nem érdekled akkor hagy elmenni.

2018. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi lesz később???
2018. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!