Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet ez reális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ez reális? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Tehát adott a szitu: egyfajta szex kapcsolat, ahol főként a nő kereste a másikat, a pasi is, de leginkább ugye szex célból. a nő szerelmes volt, a pasi leginkább megalázó dolgokat mondott a nőre, nem a nőnek, hanem ismerősöknek.

telt az idő, a nő már nem "futott utána" , de időnként beszéltek, szex nincs. aztán próbálkozik a pasi mindenfélével, de nem szexre irányul, hanem találkozni-szex nélkül is.

tudom, hogy senki nem lát a fejébe, de mit akarhat a pasi?

lehet akkora pálfordulás, hogy hirtelen rájött,a nő nem is olyan rossz? ugye nem csak szerintem nem túl reális ez?


2018. máj. 1. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Lehet pálfordulás. Voltam olyan pasival szexkapcsolatban, aki azalatt jött rá, mennyire összeillünk, csak hülye volt és fiatal, nem becsült meg. Amikor pedig már tepert volna, rájöttem, hogy nála sokkal jobbat is kaphatok. Szóval...így járt.


Ha tényleg komolyan gondolja most veled, akkor mondd neki, hogy bizonyítsa be. Ha érez irántad és fontos vagy neki, bármit meg fog tenni érted. Ismétlem, bármit, egy szerelmes férfi hegyet is mozgatna. Ha viszont tereli a témát vagy sunyiskodik, akkor csak szexre menne.

2018. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezután a nő van olyan hülye, hogy foglalkozik vele, egészségére. Úgyis ez lesz. Meg majd a sírás később.
2018. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ingyen kajával szórakozik az ember fikázza. Amiért fizetni kell utolsó morzsáig megeszi. Lány izgalmas lett a pasi számára.
2018. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!