Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom zsarol ha nem alszom nála. Hogy tovább?

Figyelt kérdés

Külön élünk, 23 évesek vagyunk.

Általában heti 4x alszom a barátomnál, kedd, csütörtök, péntek és szombat este.

Most, hogy hosszú hétvége volt, egyhuzamban 5x aludtam nála, ma és holnap nem, majd megint 3x nála fogok aludni. Felhívott, és kérte, hogy ma menjek át, de mondtam hogy ma nem, erre elkezdett kiakadni a telefonba, hogy a szülei is kérdezik, hogy én miért nem alszom ott, és hogy én őt sosem tudom meglepni, megakadályozom a boldogságát, és hogy én sose akarok neki örömet okozni.

Mondtam neki, hogy tanulok, teregetek, stb, erre közli, hogy jó akkor megvárja és értem jön 23-00 között.

Nekem is hiányzik, és én is imádom, de nem lehet az ember sülve-főve együtt.

Ha meg ellent mondok akkor ez van. Én is iszonyatosan igénylem a folytonos kommunikációt, meg találkozást, de néha otthon is kell lennem. És aludnom.


2018. máj. 1. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Itt nincs zsarolás, hanem csak hisztéria.
2018. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem számít felnőtt problémának. :D Még csak problémának sem. Hisztizik a szentem, majd ha érted jön, köszönj neki, kínáld meg itallal, majd haza mehet.
2018. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Miért vagy együtt egy tinivel? Mert ez a viselkedés ezt mutatja.
2018. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos problémának számít, mert egyre több a veszekedés. Utána rengeteg ideig érezni a feszült légkört, akármit csinálok. Úgy érzi emiatt nem szeretem, és rideg lesz velem, pedig amúgy minden jó a kapcsolatunkban.
2018. máj. 1. 22:41
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Az előző barátomnál hasonló problmák voltak, végül, mikor szakított velem, ez egy indok volt a sok között (amik amúgy szintén nagy baromságok voltak). Összesen arra jöttem rá, hogy nagyon gyerekes, éretlen viselkedés volt ez az egész, és elengedtem a fenébe. Nem ért ennyit az idegzetem :D

2018. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Szóval egy pióca pojáca.

Ezt meg kell vele beszélned. Mond el neki,hogy téged ez már zavar. Elveszi a tered és rád telepszik. Valamint vázold fel,hogy 10 éves módjára viselkedik. Ha nem változtat ezen akkor rövid úton eltávolodsz tőle és még ennél is kevesebbet mész hozzá.-egy ilyen kijelentés felbe fogja vágni avagy hisztizik tovább,de akkor tartsd is be amit leírtam.

2018. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Járunk ? Velem elég heti 2x talizni :D Viccet félretéve, dobnám a tagot a helyedben.
2018. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos nem bírnám ezt. Mondjuk én eleve olyan fajta vagyok, aki nagyon igényli a saját teret, a nonstop tapadást nem tudom elviselni.
2018. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

"pedig amúgy minden jó a kapcsolatunkban"


Onnan tudni egy kapcsolatról, hogy egy darab szart sem ér, hogy megjelenik a "pedig amúgy" vagy "amúgy rendes" kifejezés.

2018. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Menekülj. Ez egy önző, hiszti óvodás. A te bokdogságod neki nem számít. Addig lépj, amíg még könnyű.
2018. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!