Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más szerint is fura kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is fura kijelentés volt, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal, de szinte ez idő alatt alig voltunk pár programon, mindig csak otthon a TV-t bámultunk, mert vagy fáradt vagy nincs elég pénze. Inkább én fizettem mindent, csak hogy mozduljunk ki néha és ne a négyfal között legyünk. Most hétvégén végre felhozott egy programot, hogy menjünk ki focimeccsre. Örültem neki, hogy végre kimozdulunk. Majd beszólt egy ilyet, hogy akkor a meccspénzt mikor fogod odaadni? Csak szerintem volt egy kicsit bunkó beszólás részéről? Mert most nem az 1500 Ft-ról van szó, de nehogy már mindent én fizessek állandóan, és ő meg még egy meccsre sem tud meghívni.
2018. máj. 2. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de én iszonyú sok időt elszúrtam egy, a te párodhoz hasonló pasival. NEM FOG VÁLTOZNI!

Sosem lesz pénze semmire, vagy ha mégis, akkor kedve nem lesz. Exemnek csak rám nem volt pénze, amúgy gondolkodás nélkül kiadott 50-60 ezer forintokat játékra, de egy buszjegy árát sajnálta, hogy találkozzunk. Tőlem egy ásványvíz árát kérte el.


Nem reagálod túl, undorító, amit csinál. Ha nem akarsz így élni, akkor hagyd ott.

2018. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Kutyaként fog téged kezelni.
2018. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Magadra vess hogy ilyen faszival egyaltalan szobaallsz.
2018. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor hagyd ott!
2018. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azt gondolom, hogy ha valaki csóró, az nem bűn, és én nőként simán fizetnék ezt-azt a pasi helyett, ha tudom, hogy neki nem telik rá.

DE.

Van, aki ezzel egy idő után durván visszaél (nemtől függetlenül amúgy), és szerintem a te pasid is ilyen. Volt egy lakótársam még egyetemen, szintén egy elég csóró sráccal járt másfél évig. Eleinte a lány fizette a belépőt a szórakozóhelyekre, meghívta pár piára, de azért látszott a pasin, hogy igyekszik ő is, valamennyi pénz volt nála, és legalább egy sörre visszahívta a csajt. Viszont egyre pofátlanabb lett, másfél évvel később ott tartottak, hogy a srác hatalmas cirkuszt levert a bolt közepén, hogy nemár májkrémet vegyenek, ő melegszendvicset akar vacsorázni sajttal, melegszendvicskrémmel (ami ugye 3x annyi, mint a májkrém), vegyenek már kólát is, ő már unja a vizet stb. Nyilván nem ő fizetett a kasszánál. Közben gyakorlatilag nálunk élt, 7 napból 5 és felet tutira ott volt, kizabálta a kajánkat a hűtőből (igen, a lakótársakét is), ő persze soha nem hozott egy kiló kenyeret se oda, rezsibe nem szállt be. Ellenben vett magának egy drága telefont részletre. Na, a csajnak az volt az utolsó csepp, akkor rakta ki végül.


Szóval vigyázz ezzel, úgy érzem a leírtakból, hogy a te barátod is kezd már elmenni rossz irányba.

2018. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Meccspénz? Jópofa.

Szerintem ha főzöl neki, kérd el az általa megevett kaja árát.

Nézd, ha nem vagy vele okésan, akkor keress mást.

2018. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Már rég ott kellett volna hagynod, mert láthatóan nem illetek össze. Minek vagy vele másfél éve?
2018. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Én is csak ismételni tudom a többieket, mit keresel még mellette? Az első pár hónapban már rá kellett volna jönnöd, hogy milyen. Ha addig nem volt probléma, főleg másfél évig, akkor most miért is az?

Te választottad, viseld is érte a következményeket.


Én még azt is furcsállom, hogy jó neked a papucs szerepet játszani? Jó neked benne lenni egy sz..r kapcsolatban?

2018. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

De miért kell rögtön ítélkezni a kérdező felett?


Nem rögtön kidobja a barátját, hanem próbál tanácsot kérni, hogy javítson a helyzeten, erre kapja a fejmosást, csak azért mert másokkal ellentétben próbál alkalmazkodni, megjavítani valamit és nem rögtön eldobni.


Amúgy bunkó beszólás volt, mindenképpen beszélj vele kérdező, próbáljátok a helyzetet letisztázni.

2018. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is ismerős... Igaz, engem elvitt néha (még a kapcsolatunk elején) ide-oda, de utána sehova! És az a durva, hogy nem azért mert nem volt pénze, hanem azért mert nem is akart... Kocsija is volt, de elvárta hogy mindig én menjek hozzá (busszal) mert sajnálta rám a benzint. Bezzeg ha a haveri körével bulizott, akkor sem a pénz sem az üzemanyag nem számított. Volt mikor egész héten haverokkal kocsikázott, engem meg a buszmegállóig nem vitt ki.

Szóval nem vagy egyedül, de ha van eszed szakítasz vele! Én megfogadtam hogy inkább egyedül leszek, mint egy ilyen pasival.

2018. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!