Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexuálpszichológus segíthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuálpszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

Olyan nők / hölgyek véleményére lennék kíváncsi, akiknek a szexuális érdeklődésük alacsony vagy nem is létezik, viszont párkapcsolatban élnek.

A párotok is hasonlóan alacsony libidójú? Ha nem hogyan viseli? Te mit teszel ez ellen, már ha teszel valamit. Szexuálpszichológus tud segíteni?


Én 28 éves nő vagyok, és sajnos egyáltalán nem érdekel a szex, pedig kifejezetten csinosnak, jó alakúnak mondanak. Az eddigi párkapcsolataim is mind a szex hiánya miatt futottak zátonyra. Úgy érzem egyedül maradok, mert egyszerűen a szex csak nyűg a nyakamon. Egy csodás nap végén semmi kedvem sincs elrontani az estét azzal, hogy végig kell szenvednek egy órát a párommal. Csúnyán hangzik, de már az elkeseredés beszél belőlem. Tudom hogy a szex másoknak fontos, de én nem találok benne semmi pozitívumot. El szeretnék menni orvoshoz, de félek hogy csak a pénzem veszik a dologba. Sosem volt még orgazmusom, fogalmam sincs mi is az. Eléggé kétségbe vagyok esve, mert amúgy hiányzik egy társ, de így azt hiszem nem fogok kelleni senkinek.



2018. máj. 2. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Vannak aszexuális férfiak, bár tény, hogy kevesebben, keresgélj közöttük.

A szexről meg csak annyit, ha nem nyitod ki a szád és nem mondod el a pasinak, hogy mi a jó neked, ne csodálkozz, ha nem élvezed annyira. Gondolom sosem nyúltál magadhoz ez alapján, így nem ismered a tested egyáltalán.

Ha te enélkül szeretnéd leélni az életed, hát hajrá.

Van aki egy napot nem bír ki nélküle (nem is tudom miért :D, mikor baromi élvezetes), van aki hónapokig el van nélküle.

Hány olyan nő van itt fent, aki arról panaszkodik, hogy a palija 2-3 havonta nyúl max hozzá.

Keress ilyent.

2018. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Az exbarátnőm is ugyanez a kategória. Más kérdés hogy nagyon szerettük egymást és nem ez miatt lett vége. Viszont sokszor engedte hogy szexeljek vele és láthatóan élvezte is a dolgot. Összessegeben ő sem szeretett még beszélni sem róla, zavarta a téma, de amikor csináltuk, imádta. Orgazmusa is volt többször, szóval ő nem volt aszexuális. Sajnos - vagy nem sajnos - létezik ilyen mindkét nem tagjai között. A párválasztást nehézzé teszi ebben a szexuálisan túlfűtött világban, de szerintem nem esélytelen hogy változik róla a véleményed pozitív irányba. Ha találsz egy türelmes, toleráns pasas aki elfogad így akkor nem lehet baj, de azért engedd neki hogy közeledjen. Nálunk is így ment, sosem vártam el hogy ő kezdeményezzen. 22/F
2018. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a problémám

Ismerem a testem sőt nagyon is mert nekem az a bajom hogy jobban szeretek maszturbalni mint szexelni

Szex nem indít be semmi elveztet nem nyújt nekem

Csók ölelés intimitás nem elégít ki

Partnerem nem tudott eljuttatni a csúcsra hiba mutattam mondtam

Igazából szex közben nem éreztem semmit

Viszont ha maszturbalok az felvillanyoz

Maszturbalni a nap bármelyik szakában képes vagyok szexelni viszont nem

Nekem nyűg volt az hogy állandóan ram mászott gy fárasztó nap után amikor csak egy pihenésre vágytam vagy egy gyors maszturbalasra

2018. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Elvileg sok embernek segít feltárja az okát hogy miért alakult ki ez

Lehet lelki eredetű vagy rossz élmények vagy a sorozatos orgazmus hiány alakította ki ezt nálad hogy az agyad jutalmazó központja nem kap örömöt

Annyira csalódtal a szexben hogy tudat alatt saját magad gatolod hogy legyen orgazmusod

Ebben tud segíteni egy szakértő átbeszelni az egészet

Gondolkoztam én is már azon hogy felkeresek egyet


N

2018. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

engem sem érdekel a szex.

de engem szexuálisan zaklattak kamaszkoromban, plusz gxerekként többször hallottam anyámlékat dugni, és szerintem ez félrevitt bennem valamit.


én aszexuális vagyok, vagyis bele tudok szeretni pasiba, de egyáktalán nem vágyom rá, h. szexeljünk.


a szex ijedelemmel undorrl tölt el, nyűgnek érzem.


jelenleg szingli vagyok, és ez most jó így.


ha téged nem ért atrocitzás, csak simán nem érdekel a szex, akkor aszexuális vagy.

ezzel felesleges dokihoz menned, mert ahogy fogalmaztál, téged NEM ÉRDEKEL.


ha szexelnél, csak amiatt tennéd, hogy a párodnak megfelelj.


az más lenne, ha érdekelne a szex, de nem élveznéd.


de nálad a vágy, az érdeklődés hiányzik.


nem hinném, h. ezt medikalizálni kéne, az aszexualitás nem betegség, hanem állapot.


csak ebben a túlszexualizált társadalomban érezzük hülyén magunkat, hogy minket nem érdekel.

pedig nem vagyunk hülyék.

2018. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a kérdező egyből aszexualis

Lehet hormon probléma is amire írnak gyógyszert

2018. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem hinném

a kérdező leírásából az jön le, h. sosem érdekelte a szex.


én nem hagynám, h. hormongyógyszert kapjak.


az akkor lenne jó, ha korábban érdekelt volna a szex és vágynék rá újra.


ő nem vágyik, max. amiatt, h. a párja nem hisztizzen a szex hiánya miatt.


de az akkor is szar lesz, csak azért szexelni, mert elvárja a párod, csak azért, h. a kapcsoltodat megmentsd.


nekem ilyen áron nem kell kapcsolat.

2018. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy én maszturbálni sem szoktam, mint már mondtam sosem volt orgazmusom. A volt párjaim közül volt aki faképnél hagyott, és volt aki próbált segíteni, de a végén ő maga is teljesen szétesett. Önmagát okolta, azt hitte hogy miatta van az egész, hogy nem férfias, nem felel meg nekem. Lelkiismeret furdalásom is van miatta, mert nemrég beszélgettünk, és azt mondta nem képes ismerkedni nőkkel, mert azóta is él benne a magáról alkotott véleménye (hogy férfiatlan). Hát ez meg nálam tette be a kaput, nem gondoltam bele, hogy mások életét is tönkre lehet tenni így.


Én eddig csak olyan fiúkkal találkoztam, akiknek igénye van a szexre, asszex férfiról még csak nem is hallottam. Az meg kicsit hülyén hangzik, hogy "helló, nézd, én nem akarok szexelni az egész életemen át, ugye te sem?" ... "Ó, te mégis? ... akkor szia..."


A legszörnyűbb az, hogy tudom, ez sosem fog megváltozni.

2018. máj. 3. 00:04
 9/11 anonim ***** válasza:

ja, nekem is ez a legfőbb bajom.

ha lenne szex nélküli élet, annyira jó lenne.

szoktam álmodozni egy olyan világról, ahol azt sem tudják, mi fán terem a szex.


szerintem, ha szeretek valakit, azt ki tudom fejezni szex nélkül is.


nekem is a szex miatt mentek tönkre kapcsolatkezdeményeim.


de ha meg bevállalnám a rendszeres szexet, abba én mennék tönkre.


biztosan nem bírnám.


de elég magamnak való is vagyok, elvagyok magamban, ez jó, mert ha extrovertálktabb lennék, igényelném jobban a párkapcsolatot,így meg le tudok mondani róla.



annyira utálom mikor azt mondják, hogy a szexre mindenkinek igénye kell legyen, ezr mindenkinek akarnia és élveznie kell.

de mi jó van benne?!


számomra semmi, csak totál kikészülök tőle.

2018. máj. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsánat? DE miért is kellett le pontozni?

Normális választ adtam, hogy keressen magának aszexuális pasit. Meg max mondtam annyit, hogy van aki 1 napot nem bír ki nélküle, de vannak olyanok is, akik hónapokat is.

Ebben most mi volt a rossz, őszintén?

Tényleg rengeteg nőnél lehet azt olvasni itt gyk-n, hogy nem szexel vele a pasija már "X" ideje, és hogy már totál ki vannak emiatt. Hogy mit kellene tenniük... etc..

Itt nem mindig a megcsalásról van szó, hogy a pasi csalná a nőt.

Azt mondtam keresgéljen olyanok között, ha ő szex nélkül akarja leélni az életét. Nem kötelező csinálni.

Fa...ért kell leértékelni a másikat nullára.

2018. máj. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!