Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? 21/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
01.07. Óta vagyunk együtt a párommal. Mindketten 21 évesek vagyunk. Hamarosan össze fogunk költözni. És megbeszéltük egymással azt, hogy mi már soha sen fogunk szakítani egymással mert mi örökre együtt maradunk. Tervezzük az esküvőnket, gyereket. Családot fogunk alapítani. De! Ezalatt a 4 hónap alatt amióta együtt vagyunk legalább ötször mondta azt húgy hogy vége szakít. De én ezt egyszer sem hagytam. És utána mindig azt mondta, hogy nagyon hálás nekem érte amiért nem hagytam azt, hogy vége legyen a kapcsoltunknak. Volt olyan, hogy egy péntek este 7 órakor "szakított velem" Facebook üzenetben aztán én elmentem focizni és mire haza értem este 10 órára leírta nekem, hogy ő sem gondolta komolyan a szakítást mert hiába szakítana velem utána úgyis vissza jönne hozzám mert nem bírná nélkülem. És most ma reggel megint azt írta, hogy már nem érdeklem és utál. De én tudom hogy ez nem igaz csak hirtelen felindulásból írta ezt. Légyszíves segítsetek, hogy hogyan békülhetnénk ki újra és mit csináljunk másképp, hogy ilyen mégegyszer ne fordulhasson elő soha többé?

2018. máj. 4. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok előre is a jövőbeli "boldogságotokhoz". Biztos felemelő érzés lesz egy gyerekkel együtt élni, aki "facen szakít" majd rinyál, h nem gondolta komolyan. És gyerek, meg házasság? :D Te sem vagy komplett kérdező!
2018. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Mi 8 hónapja vagyunk együtt és többször is mindkettőnknek eszébe jutott, hogy mi van, ha mégsem akarunk együtt lenni. És mégis együtt vagyunk.

De olyan is volt, hogy fél éven át akartam szakítani de nem tettem és végül jobb így sokkal, hogy dobtam. Ezt nehéz látni.

Meg kell beszélni a gondokat, ez fontos. De nem lehet folyton a szakitassal dobalozni.

2018. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

"És megbeszéltük egymással azt, hogy mi már soha sen fogunk szakítani egymással mert mi örökre együtt maradunk. Tervezzük az esküvőnket, gyereket. Családot fogunk alapítani."



Ó, milyen cukik vagytok! Majd kinövitek!

2018. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Normális és segítő jellegű válaszokat kérek!!!
2018. máj. 4. 10:33
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

"És megbeszéltük egymással azt, hogy mi már soha sen fogunk szakítani egymással mert mi örökre együtt maradunk."


Egyelek meg titeket. Ebből a hozzászólásból látszik, hogy nagyon gyerekek vagytok még. Ilyet nem lehet előre megbeszélni, ugyanis minden ember változik a kapcsolatban, és ha nem egy irányba, akkor szakítás lesz a vége. Azt meg előre nem tudod megmondani, hogy merre fogtok változni. Teljesen felesleges ilyen kijelentéseket tennetek, éretlenek vagytok még nagyon.

Egyébként meg nem lennék együtt egy ilyen gyerekes emberrel, aki 5 percenként fb-on szakít velem.

2018. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Par honapos ismerettsegre tobbszori szakitassal tarkitva, ne tervezzetek semmilyen osszekoltozest es kozos jovot, legalabbis egyelore. Ezzel varkatok meg 1-2 evet, marha kihuzzatok addig eggyutt, amire nem sok esely van igy.
2018. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki normálisan fogja fel, csak te nem kérdező! Neked kellene megkomolyodnod és akkor lehetne segíteni. Játszd le magadban: Szerinted tök rendben van, h akivel "örökké együtt lesztek, mert megfogadtátok", attól normális viselkedés, h csak úgy szakít, meg nevetségesen viselkedik?

Ja, azért nem segítőkészek a válaszok, mert éppen nem azt olvastad amit szerettél volna? Vagy mi a probléma? ÉRETT NŐ nem hagyja, h lábtörlőt csináljanak belőle + tervezgeti, h kapcarongyként még össze is költözik egy ilyen kreténnel. Szóval a segítség: KOMOLYODJ MEG és jusson el benned, h mi számítható komoly kapcsolatnak. A tiétek nem az. Mintha egy tiniszerelmet olvasnék. De legalább azok nem gondolkodnak családban meg összeköltözésben.. Aztán, h miért van annyi csonka család..

2018. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Egyetlen módon lehet megoldani ezt a problémát (amennyiben a szakítás nem opció) ha beszéltek. Oka van a szakításoknak (még akkor is ha a barátnőd egy idióta) valamiért érzelmileg labilis és amikor kizökken jön a szakítósdi. Szerintem simán hisztizik de tegyük fel valami más lelki (vagy szellemi) problémája van. Ha nem akar pszichológushoz menni, nem akarja megvárni míg kinövi a csapongást és egyértelműen nem képes korának megfelelően viselkedni akkor legalább vesézzétek ki egymásközt hogy mi a baja. De szerintem se összeköltözni se párkapcsolatban élni nem lenne szabad (talán egyikőtöknek sem) mondom ezt úgy hogy alig vagyok egy évvel öregebb mint ti de 4 éve párkapcsolatban élek szakítás és facebookos hisztik nélkül.
2018. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szépen kérlek benneteket, ne vállaljatok gyereket!
2018. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

21 évesen, 4 hónap kapcsolat után megbeszéltétek hogy örökre együtt lesztek?

Hát ez nem így működik. Nagyon gyerekeket vagytok még.

2018. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!