Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori a leváltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a leváltás egy másikra?

Figyelt kérdés

Szoktam pl ezen az oldalon is olvasni, hogy egy nő leválthatja a pasiját egy pénzesebbre, vagy egy férfi ott hagyja a nőjét egy fiatalabbért és szebbért, stb...


Vagy bármilyen váltás a másikra.


Én ezt a való életben nem tapasztalom. Ismerőseimnek tönkremegy a kapcsolata, utána egy ideig egyedülállóak, majd megint találnak párt. Soha nem látom azt, hogy valakik párkapcsolatban vannak már egy jó ideje, és aztán hirtelen az egyik leváltja a párját egy másikért, és utána már azzal van párkapcsolatban, szünet nélkül. Az ilyen eset nagyon ritka, vagy csak én nem találkoztam még vele?



2018. máj. 4. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
eléggé az! 26/n
2018. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáteszek, hogy olyannal szoktam találkozni, hogy valaki szeretőt tart a kapcsolata mellett, de olyannal egyáltalán nem, aki tényleg azért szakít a párjával, mert talált egy jobbat és azzal lesz párkapcsolatban.
2018. máj. 4. 20:41
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
A lányok többnyire egyik férfiról a másikra, férfiaknál meg gyakoribb az egyedülálló időszak.
2018. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
nagyon gyakori
2018. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Vagy csak nem tudsz róla.....


vagy csak nem tudsz róla , ohgy annak a nőnek már régóta szimpatikus egy másik férfi vagy a férfinak egy másik nő....és addig nem akar semmit míg kapcsolatban van.....


Vagy nem tudod de már szexeltek is csak jól titkolják, és szakítanak és összejönnek vele....


De ahogy Jaguár is írja, a nőket elég ritkán lehet látni sokáig egyedülállóként, hamar lesz más.

2018. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Jaguarnak van igaza. Férfiként írom, hogy szerethetsz és megadhatsz Te mindent egy nőnek; amint jön egy szebb, gazdagabb; - az életben a szükségleteit jobban kielégítő férfi -; azonnal mész a levesbe szívfájdalom nélkül. Krv világ van, de ez a helyzet.
2018. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni, hogy ennyire kilóra van mérve mindenki, és ennyire nem számít a szeretet, közös múlt...
2018. máj. 4. 21:06
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Pedig ennyire. Szomorú. Egyébként úgy kell hozzáállni, hogy annyit is ér az a mocsok nő.. Nevezhetném nevén is, csak nem tudom itt.
2018. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

#6

Kivéve persze ezen az oldalon. :D


Amúgy én úgy vettem észre, hogy a lányok 16-25 éves korig kb. többnyire fél, 1, vagy max. 2 éves kapcsolatokban vannak benne. Addig meg az ordenáré nagy szercsi-lávcsi aztán amikor beüt valami hangyafsznyi gebasz vagy egy másik pasi miatt múlik el a rózsaszín köd akkor fokozatosan leépíti a kapcsolatát, közben panaszkodik a másiknak, hogy mennyire elhidegültek egymástól (ami gyakran inkább neki köszönhető) és összejön a másik pasival. Vele kezdődik minden elölről majd 25 évesen jó esetben férjhez megy akitől elválik 3-5 év után, de akkor már 30-hoz közeli nőről beszélünk.

Na kb. egyedül akkor van, hogy nem akar párkapcsolatot úgy fél, 1, vagy 2 évig.


Férfiaknál meg úgy van, hogy sokáig egyedülálló majd hirtelen a semmiből bejön 4-5 lány egyszerre akik érdeklődnek, összejön az egyikkel, kipróbálja a másikkal közben vagy megnősül és házasságon belül megy el más nőkkel.

Nagyjából így van kiegyenlítődve jelen pillanatban a helyzet.


Te meg nem tudom milyen mormon faluban élheted az életed kérdező, hogy ne láss ilyet mert kb. mindenhol ez megy.

2018. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%

Azé kapjátog rendessen a pirozs mancsokat bazki.


Szóval az én környezetemben is eléggé gyakori. Egyik héten még arról panaszkodik a kolléganéni, hogy Józsika (aktuális pasi neve) anyukája kilyukasztotta a szemeteszsákot, következő héten meg már arról, hogy Pistike (aktuális pasi neve) apukája alváshoz sosem veszi le a zokniját.


Röhögni támad kedvem, amikor itt arról papolnak a csajok, hogy a párkapcsolatban élők mennyire érettek, komolyak az egyedülállókhoz képest, közben meg havonta cserélgetik a partnerüket ezek az "érett", "komoly" egyének. Bizony, érettség kell ahhoz, hogy 30 naponta váltogasd a m#ffodban a fütyköst.

2018. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!