Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem kívánja az együttl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem kívánja az együttlétet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Párommal 3 éve vagyunk együtt, de az év előrehaladtával egyre jobban kezdtek elfogyni az együttlétek. 2-3 hetente találkozunk 3-4 szünetekben több napokra is, de csak az első nap kíván engem, de van hogy akkor se szeretkezünk, csak intenzíven smárolunk, kényeztetjük egymást majd szájjal kielégítem. Nagyon ritkán van utána szex. A többi napokon is ha 3 találkozásból 1x van szex vagy szájjal kielégítés.

Én őszintén nagyon kevésnek érzem.

Tudom, hogy mellettem nincs senkije.

Azért zavar leginkább mert nem érzem azt hogy vonzódna hozzám vagy kívánna engem.

Semmit nem változtam az évek során. :(

Szerintetek mi lehet a baj, velem van gond? Tapasztalt már valaki ilyet?

Nagyon nehéz rákérdezni tőle....

24L



2018. máj. 6. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:

szerinted nem változtál.


de a pasid szerintem már kiszeretett belőled.

2018. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem úgy viselkedik mint aki nem szeretne engem :(
2018. máj. 6. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Besz3ld meg vele .Az is lehet hogy más nô jár a fejében .
2018. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem úgy viselkedik mint aki másra hajtana. Amikor nem vagyunk együtt sokat beszélünk, tudunk mindig akkor, hogy mit csinál a másik.

Ha megkérem valamire, segít, jön velem.

Odafigyel rám. Más téren minden rendben van.

2018. máj. 6. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Hany eves? 3 eve tavkapcsolatban vagytok? Ez eleg gaz, lehet unja. Honnan tudod ilyen biztosra, hogy nincs mas?
2018. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő 25, hiába magyaráznám a lényeg, hogy tenyleg nincs senkije mellettem.
2018. máj. 6. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne elégítsd ki szájjal, akkor majd kívánni fog.
2018. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nalunk ugyan ez van, csak nalunk a bnőm aki nem akar semmit... Mi távkapcsolatban vagyunk és kb 3havonta találkozunk, és mokor otthon vagyok 2hetet se akar semmit, mindig van valami kifogás meg sértődés, meg ugy kezel mint egy havert.kb. valószinüleg megcsal és vagy már csak érdekből van velem, de hát a pénz az pénz.... a tiétek kevésbé nyilvánvaló, leht aszexuális lett vagy valami potenciál problémája van, ezt megkellene beszélni, mert lehet találtok rá megoldást de így kifogsz égni h nem vahy kielégítve

legrosszabb esetben téged is csal, csak nem szakít mert már.megszokott és azért elvan veled

de ne legyen ez

beszélj vele négyszemközt, hiszen egy pár vagytok és ezt meg kell oldanotok mert ha neki ez így jó is valamiért neked egy cseppet sem

f/23

2018. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ne hallgass azokra a válaszokra, hogy megcsal, meg nem szeret, itt mindig mindenki ezeket a válaszokat adja az ilyen kérdésekre de szerintem ez nincs így, főleg a te esetedben.

Szerintem beszélgess vele egy kicsit, mondd meg, hogy neked többre van igényed. És ki fog derülni, mi az ok:) Vagy megpróbál valtoztatni.

2018. máj. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2018. máj. 7. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!