Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljam meg elfogadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meg elfogadtatni szüleimmel a páromat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre is szeretnék elnézést kérni, de picit hosszú lesz a történet, akármennyire is röviden próbálom meg összefoglalni. Elöljáróban annyit kell tudni rólam, hogy 22 éves vagyok, egyetemista. Párom 25, és lassan másfél éve vagyunk együtt. Szüleim engem mindig is igen konzervatív elvek alapján neveltek, hiszen ők is ezeknek megfelelően élik mindennapjaikat. Párommal találkoztak már nem egyszer, kedvelik is amennyire lehet, viszont egy dolgot még nem tisztáztunk velük. Páromnak az előző kapcsolatabol van egy 4 éves kisfia. Eleinte azért nem akartuk elmondani, mert szerettem volna, ha nem ez alapján ítélik meg végül pedig nagyon kényelmessé vált. Sejtem ugyanis, hogy nagyon nagy galiba lenne/lesz akkor, ha ez kiderül. Szüleim mindig is azt probaltak belém nevelni, hogy először diploma majd házasság végül pedig család alapítás. Az pedig, hogy páromnak 20-21 évesen született egy gyereke biztos kiverné a biztosítékot. A kérdésem az lenne hát, hogy ti mit tennétek a helyemben? Páromat nagyon szeretem és semmi pénzért nem hagynám el, de nem is akarom megbántani azzal, hogy nem mondom el ezt a számára (és számomra is) fontos dolgot azoknak az embereknek, akik az életem részei. Ha minden igaz most hónap végén végre elmondjuk nekik. De már előre rettegek. Szívesen fogadom a kritikát de még szívesebben a jó tanácsokat!

2018. máj. 6. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagy. Magadnak választottál párt, nem a szüleidnek.

Ne kezeld ezt problémaként, csak egyszerű tényként közöld. Lehet, hogy először kiakadnak, de ez az ő problémájuk, és nem a tiéd.

És ha eddig titkoltad, akkor jobb lenne ezt úgy elmondani, hogy a párod nincs ott. Duzzogjanak meg bunkózzanak veled, elvégre a te sarad. Őt viszed hozzájuk majd akkor, ha lenyugodtak. Ha előtte borulnak ki, az végleg rá is nyomja a bélyeget a kapcsolatra a szüleid és a párod között. Az meg senkinek se jó.

2018. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek de a szüleidnek előbb utóbb ezt elkell fogadniuk .Magadnak vàlasztottàl pàrt nem nekik.Én azt mondanàm nekik hogy van gyereke de nem hanyagolja el és foglalkozik vele szóval mellette érvelnék a többi a szüleiden mulik .
2018. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!