Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a barátomnak több önbizalma?

Figyelt kérdés

Bár ez még mindig sokkal jobb, mintha egy beképzelt majom lenne, de azért frusztráló tud lenni néha, mivel emiatt pl. sokkal féltékenyebb is, nem érti, miért szeretem és miért pont vele akarok lenni.

Továbbá amiatt is folyton stresszel, hogy nem keres eleget, hogyan lesz közös életünk, saját házunk, stb. Nyilván ez számomra is fontos dolog, de nekem is lesz majd fizetésem, ha végzek az egyetemen, és 2 ember fizetéséből kapásból könnyebb megélni, és nem neki kell egyedül családfenntartónak lennie.

Meg mondja, hogy sokszor gyengének érzi magát lelkileg, erőtlennek, nem érez határozottságot magában. Ez érdekes amúgy, mert én ezt kívülről nem mondanám meg róla, nem félénk típus egyáltalán.


Szerintetek ezen segíthetnék valahogyan, vagy úgy se hisz el semmit, amit mondanak neki?


22N, 24F


2018. máj. 6. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek a saját feladata és harca önmagával. Másik embertől, akár párjától nem várhatja el, hogy majd feltuningolja neki. Ha neki erre nincs igénye, bármit mondhatsz, nem fogja elhinni, és változni sem fog.
2018. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szülei ezt elszúrták, akkor nehéz ezen változtatni. És nem, nem úgy működik, hogy ha ő akar, akkor majd változtat rajta.
2018. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!