Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni, az a problémám hogy a barátom nem foglalkozik velem, nem ír nem jön fel hozzám meg senmi. Már olyanszinten kivagyok hogy magamban teszek kárt ami nem vall rám, biztosan fognak érkezni kommentek hogy hülye vagyok meg ilyenek, igen tudom megbolondultam emiatt, első nagy szerelem nekem, évekig legjobb barátok voltunk és 3 hónapja összejöttünk, epilepsziás vagyok ami a sok stressztől előjön éshát tegnap éjszaka rámjött a roham, de nem suóltam senkinek itthon, ráadásul olyan helyen lakok ahol rajta es unokatesómon kivűl nem ismerek senkit, szóval nincs isnkivel kikapcsolódnom mert uncsim is szarik rám, kérlek titeket adjatok tanácsot mit kellene tennem mert teljes mértékben kivagyok és nem ismerek magamra sem. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2018. máj. 6. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mihamarabb lépj ki ebből a kapcsolatnak csúfolt fostengerből. Közhely, de szedd össze magad! Ahhoz keveset árultál el magadról, hogy konkrét tippeket adjunk. Pl.tanulsz? Dolgozol? Szereted a munkádat? Csinálsz valami értelmeset a szabadidődben? Milyen kezelést kapsz a betegségedre? Mièrt gondolod, hogy megold bármit is, ha önmagadban teszel kárt? Mi az oka, hogy ennyire egyedül maradtál?
2018. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pedig szólj valakinek aki mégis tud tanàcsot adni segiteni .Föleg epilepsziàs is vagy ez nem jàték ha ennyire kivagy ettől a hapektől akkor lépj ki ebből a kapcsolatbol .Ő lazàn fogja fel te meg komolyan veszed őt .
2018. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!