Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, de félek?

Figyelt kérdés

Szóval, 20 éves vagyok, ő 23, mindketten felsőoktatásban vagyunk, de még nem lakunk együtt. Elképesztően szeretem, szerintem ő is engem. 3 éve vagyunk együtt, minden nap együtt alszunk. Sok a közös barátunk is.

Leszögezném, hogy nem unom. Előtte lefeküdtem másokkal is, volt "kiélős" korszakom, nem hiányzik. Viszont kicsit félek, hogy ilyen fiatalon így szeretek valakit. Nem rajongó szerelmesség, hanem utálom a gondolatát, hogy szakítanánk, nem lenne családunk együtt, nem ő lenne az első, akihez megyek, ha valami bajom vagy valami örömöm van. Szóval teljesen jó a kapcsolatunk, mégis félek.

Mit tegyek?



2018. máj. 6. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ne félj
2018. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Járj továbbra is a gyakorira dicsekedni, az mindentől megvéd.
2018. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez a félelem szerintem abszolút pozitív dolog részedről. Találtál valakit akit szeretsz megbecsülsz. Ha tényleg olyan jól elvagytok és őnis így érez irántad ne félj semmitől. ☺️
2018. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Tehát az a probléma, hogy nincs semmilyen probléma és ettől félsz.
2018. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Tipikus..semmi probléma nincs De azért csinálsz egyet.
2018. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig ez ismerős.

Amikor minden klappol a barátommal érezteti, hogy imád pont olyankor félek a legjobban, hogy elveszíthetem és belehalok.

Túl kell ezen a gondolaton tenni magad, mert mérgező.

2018. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy szorongásos zavarom van.
2018. máj. 6. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor te attol félsz hogy ennyire fiatalon megszerettél vkit aki majd komolyan tervez esetleg veled ?Nem te vagy az első aki ilyen fiatalon ösdzejöttek azóta is együtt vannak .Szóval ezen kàr agyalnod inkabb örülj hogy most minden klappol .
2018. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Komolyan tervezünk, hamarosan össze szeretnénk költözni, elkezdtünk félretenni már családalapításra. A céljaink közösek, nyíltan beszélünk ilyesmiről.
2018. máj. 7. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj, az ilyen érzések jönnek aztán mennek. Újabb három év múlva majd nevetsz ezen és amikor egy fiatalabb lány erről panaszkodik tanácsot tudsz neki adni. Egyet ne csinálj: hülyeséget. És kettőnél többször megbeszélni se akard a pároddal, mert ki fogja őt meríteni a meddő lelkizés. Ez a kulcs: elmúlik!
2018. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!