Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem miert provokalja mindig ki a konfliktust kettonk kozott?

Figyelt kérdés

Az eletem, o a mindenem es imadom a csaladomat. Mindent megteszek neki amit o is tud, mert csaladom a legelso az eletben es a mi boldogsagunk.

Csakhat o mindig belekot valami icipici aprosagba, csakhogy oka legyen ra tavolmenni a csaladtol, vagyis elmenni a baratokhoz. Es szemembe is mondja hogy akkor erzi jol magat ha tavol van tolem. Kozben amikor nem problemazik, akkor pedig azt mondja szeret. Na most nemtudom mi lehet


2018. máj. 6. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Pont ezért. Nem veled, hanem a haverokkal akar lenni és ehhez kell neki egy ürügy. Adott esetben a vita veled.
2018. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy ha néha elmenne a haverokhoz, akkor szóljon és te belemesz. De ne vesszen veled össze apró dolgokon, hogy odamehessen.
2018. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te egy kapcsolatfüggő lúzer vagy. Remélem meg is fog csalni később, de te finom vacsorával várd csak haza. Gratulálok!


Ilyenkor durran szét az agyam. Én meg szétgürizem magam, a feleségemet a tenyeremen hordozom, nem járok el otthonról, nincs káros szenvedélyem, foglalkozom a gyerekkel, a háztartásban részt veszek aktívan, emellett vezető beosztásban dolgozom, nem hanyagolom el magam...

Persze én még egy jó szót sem kapok, hogy mást már ne is említsek. Ja, igazad van... én is egy lúzer vagyok.

2018. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as. Igazad van! A kérdező is egy ultra lúzer, de te is az vagy. Engem is elhanyagol az asszony, pedig én is mindent megteszek érte és a gyerekekért, viszont én nem viselem el ha bealáznak a férfiasságomba. Most pedig a fantáziádra bízom a dolgot. ;)
2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy, már ne is haragudj. Ennek a pasinak ingyen cseléd és punci vagy, de semmi más.


Szrik ő rád, felőle meg is dögölhetnél, akkor is inkább haverozna. Te meg tűröd. Oké.

2018. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól választottál! Tipikus. Hahaha. :D :D :D
2018. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!