Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalhatnek meg? Otleteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhatnek meg? Otleteket, tapasztalatokat varok.

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 4 eve vagyunk egyutt. Kozos lakasban. A problema az, hogy folyton hazudozik, igerget es kesik. Legutobb csupan 9 orat kesett. Elotte eskudozott, hogy itthon lesz delben. Este 9 utan esett haza. Ez csak azert problema mert a gorenyunket kellett volna idopontra vinni (fedeztetes). Akkor akadtam ki leginkabb, amikor kozolte, hogy hazajohetett volna, de nem akarta otthagyni a tobbieket. Dolgoztak, de nem ez a gond, hanem hogy bevallalta ujabb es ujabb tennivalok elvegzeset. Nem penzert dolgozott csak puszira ment. Igazabol folyamatosan ezt csinalja. Nem szanitott neki sem a szuletesnapom (egyik sem) sem mas alkalom. Ma ugy volt, hogy 5re jon, 5kor irt, hogy egy orat kesik.... Meg most sincs itthon.

A vicc az egeszben h, amikor ugyanezt megcinaltam vele teljesen kivolt, sirt, igert mindent csak ne tunjek el. Meddig lehet ezt turni? Meddig szorakozhat ezzel valaki? Ma a csaladommal voltam, a barataim hivtak, hogy menjek veluk setalni,en hulye meg lemondtam azzal a cimszoval, hogy talan majd most nem b*sz at. Kerdesem, hogy ti mit tennetek? Hogyan tanitanatok moresre egy ilyen embert?

BOCSI AZ EKEZETEK HIANYAERT



2018. máj. 6. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Nem változtathatod meg! Vagy elfogadod, vagy elmész! 😉
2018. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez azert fura, mert en kepes nagyok valtozni, ha a masiknak faj, amit teszek, nem teszem tobbe. Bar lehet, en a perverzebb egyedek koze tartozom :/ viszont mielott veget vetek a kapcsolatnak meg akarom mutatni neki milyen az a bizonyos asszonyok bosszuja. Egy no sem erdemli meg, hogy igy banjanak vele. Az utodomnak sem kivanom ezt.
2018. máj. 6. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te négy évig assziszálsz ehhez, akkor azért te is vastagon benne vagy.
2018. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért feltétel nelkül nem hinném el, hogy ő ingyen puszira marad a munkahelyén.
2018. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyoseknal van nem a munkahelyen. Amugy nyakig saros vagyok, eddig elneztem, mert hinni akartam, hogy nem ilyen.
2018. máj. 6. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki fontosabb .Én 2évig tűrtem aztán borult a bili nàlam is és akkor nehezen de vette a lapot .
2018. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!