Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális, ha nem vállal fel a férfi?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok vele, nem élünk együtt, bár sokat vagyok nála, ő is nálam. Ő: 52 éves ffi, én 46 éves nő. Ő elvált (plusz a felesége is meghalt válás után), én egyedülálló. Neki van egy 30 éves, férjezett lánya, nekem nem lett gyerekem. Azt hozzáteszem, hogy mindenki előtt felvállal, aki nem a családja: barátai, munkatársai,orvosok, az én családom, kézenfogva járunk strandra, plázába, étterembe, nyaralni, hosszú hétvégékre, vannak közös barátaink.

Egyedül 2 ember előtt nem vállal fel(aki pont a lényeg lenne): ez a lánya és a 85 éves anyja. Amikor megyünk valahova, mindig hazudik nekik, hogy ő hova megy. Megjegyzem normális a kinézetem, nem vagyok elhízva, sportolok, diplomám van, nyelveket beszélek, van saját lakásom, munkám, jó családból való vagyok-tehát kb. semmi szégyellnivaló. De még olyan szinten se hajlandó nekik említeni a dolgot, hogy egyáltalán bevallja van valakije: "figyeljetek, elmegyek 10 napra nyaralni egy barátnőmmel külföldre, nem komolya a dolog, ezért nem mutatom be nektek, de tudjatok róla, hogy van valakim". Tehát még ilyen szinten sem hajlandó beszélni velük erről. Vélemény?



2018. máj. 7. 06:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle! "Te, Sanyi, mindenki előtt felvállalsz, de 2 év után se anyád, se a lányod nem tud rólam. Szégyellsz vagy mi?"
2018. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Megtörtént. A válasz:" anyám infarktust is kapna, ha megtudná van valakim, a lányomban pedig egy apakép omlana össze, mert nem is feltételezi rólam, hogy a koromban még nőzhetek és egy szentet se fogadna be a család." Többet nem lehet kihúzni belőle. Kitérő válaszokat ad, nem válaszok...Megjegyzem, az életünk többi síkján minden normálisan működik. Csak én lihegem túl, ha szeretném, hogy a családjának nem hazudozna?
2018. máj. 7. 06:20
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell vele beszélni, biztos van rá oka neki, bár én a helyedben már régen szóvá tettem volna.
2018. máj. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
24%
Ja, hogy ez volt a válasz. Fogadd el, ne foglalkozzál vele. Teljesen hihetőnek hangzik.
2018. máj. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele ennél többet beszélni róla, inkább feláll és kimegy az udvarra,elvicceli vagy a fentieket ismételgeti...Minden trükköt bevetettem már-hatástalan. Állítása szerint imádja a lányát. Erre rákérdeztem, hogy akkor hogyan tud neki hazudni mindig. Erre hallgatás a válasz.
2018. máj. 7. 06:24
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen korrekt választ adott a barátod. Nem Veled van a baj. Az öregasszonynak nem fér bele a világképébe, hogy egy özvegyember újra nősüljön. (Gondolom a válàst sem fogadta könnyen) Az meg pláne nem, hogy csak járjon valakivel. A lány is nagyot csalódna az apjában. Ezzel együtt elgondolkodtató, hogy ha ez az ember két, számára fontos embernek képes hazudni, akkor vajon Veled mennyire őszinte...
2018. máj. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem az aggaszt, hogy hazudozik a 2 pegfontosabb nőnek az életében a létezésedről... hanem hogyha nekik képes ilyen horderejű dologról hazudni, akkor veled mennyire lehet őszinte? Engem ez foglalkoztat a legjobban.

Ez tipikusan a szeretős csapda, ahol senkinek nem esik le, hogyha ő titkolva van (esetek 99%) a család előtt, és összejön mégis a kapcsolat, utána kamillázik ha az új partnerhez sem őszinte és derült égből jeges eső jönnek rá, hogy a csaló fél velük sem öszinte.


Most nem azt mondom, hogy szeretőt tart, hanem azt hogy hazudik a számára fontos embereknek akkor te tőle mit várhatsz? Téged mivel etet? Vagy miben fog megvezetni, mert úgy gondolja neked (neki) így jobb?

2018. máj. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ez rosszul esne. Két év után nem biztos, hogy még szemet hunynék fölötte.

A lánya az ő nevelése, a férfi meg az anyjáé. Saját maga szégyell téged a családja előtt, úgy érzi, hogy nem illő dolog hogy ti együtt vagytok.

Nekem már az én koromban is kevés ez így. Összeköltözés így soha nem lesz ebből, csak eljártok strandra. Ezt el tudod fogadni?

2018. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Én is a 7-esnek adnék igazat, azért egy 30 éves felnőtt gyerek képes legyen már helyén kezelni, hogy az apjának új kapcsolata van. Nem egy zavarodott 12 éves kamasz. A 85 éves mama más tészta, az én nagyszüleim is szűrve kapnak minden infót, de a lánya esetén szerintem baromság.


Vagy a férfi ennyire durván konfliktus kerülő, akkor pedig azért aggasztó. Nem szakítanék vele minden áron, de azért ezt a kérdést nem engedném csak úgy el, mert ha később össze akartok költözni vagy bármi, akkor mi lesz?

2018. máj. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%

Mennyi ideje halt meg a volt felesége?


Ha 5 éven belül, akkor rendben van szerintem, hogy a lánya előtt "titkol", ha 3 éven belül, akkor meg pláne nem értem, hogy tud egyáltalán veled lenni, én teljesen szèt lennék még zuhanva.


Az anyja már nénike, az se biztos, hogy rendesen eszénél van még, ezen felesleges pedáloznod, a lánya itt a kulcs.


Egyébként egy 30 éves nő biztosan tisztában van azzal, hogy egy 52 éves férfi is vágyik társra, szerintem nem akadna ki.


Amúgy nekem nem tiszta ez.


Szóval a feleségétől először elvált, majd utána x évre rá halt meg a nő? Ha igen hány évre rá? Vagy még házasság alatt halt meg, és akkor özvegy a férfi?

2018. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!