Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Mi a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Mi a megoldás ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg,hogy a férjemmel minden téren nagyon jól kijövünk, mai napig is reggel mikor ránézek odavagyok érte,hogy milyen jól néz ki. Van közös gyerekünk is.Bárhol vagyunk szuperül elvagyunk. Na persze kisebb viták itt is vannak,de nem gondolom,hogy egetverő problémákat okozna.


A szex tökéletes,CSAK nekem kevés. (Nagyjából Heti 2-4)

És ez itt a probléma. Mindig is nagyobb "étvágyú" voltam,mint Ő,de mostanában kezdett el zavarni,mert mondja,hogy fáradt,amit amúgy el is hiszek. De nagyon rosszul tud esni amikor odavagyok érte és majd megőrülök,hogy ráugorhassak,de finoman visszautasít.

Nem csalnám meg és nem is szeretném ilyen miatt kidobni.



2018. máj. 7. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy vibrátort, és ilyenkor vagy segít neked, hogy te jól érezd magad, vagy megoldod egyedül.
2018. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálnuk ez pont fordítva van. :) Nekem a napi 1 sok, egyszerűen nem jön meg hozzá a kedvem. Ha a párom szeretné, de én nem akkor mindig ki szogtam máshogy elégíteni. Persze velünk si volt olyan, hogy dolgozott és utána fáradt volt, amikor meg én szerettem volna. :D Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni, ha eltérő az igényetek. Kérd meg, hogy csinálja csak neked vagy te is meg tudod oldani ezt. :)


22/L

2018. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki, az őrültség lenne. Vegyél magadnak egy műbrokit és miközben ő alszik, te attól még nyugodtan kényeztetheted magad mellette az újdonsült játékszereddel.
2018. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elégítsd ki magad más módon... ezért nehogy valami " hülyeséget" csinálj.
2018. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van többféle játékszerünk is,amit együtt néha igénybe veszünk. De én azt egyedül nem nagyon szeretem.


Azt,hogy nem akarom megcsalni,se elhagyni csak azért írtam oda,hogy nehogy valaki felajánlja alternatívának.


Úgy látom marad az elfogadás és Ő részéről pedig,hogy igyekszik ahogy tud. Nem fogom nyúzni ezzel,mert ha fáradt az ember akkor fáradt,csaj gondoltam hátha kapok valami kézenfekvő megoldásötletet.


Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 7. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondoltad komolyan,hogy a gyereked apját, csak azért, mert nem akar annyit szexelni, mint te, kidobnád??? Elégítsed ki magad, ha annyira oda vagy a szexért, de azt a szegény embert hagyjad békén!!
2018. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudjál már meg 6-os,te nem tudsz olvasni? Vagy szöveget értelmezni nem tudsz?


Odaírtam,(5-ösbe)hogy azért irtam ezt le,hogy még véletlen se ajánlja fel senki megoldásnak....

2018. máj. 8. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Változtass az étrendjén. Valljuk be, a mai, étolajokon alapuló étrend nagy gyilkosa a férfi nemi hormonoknak. Akárcsak a boltok polcain megtalálható összes élelmiszernek csúfolt, szójával teletömött vackok.
2018. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as ez,nagyon jó ötlet. Köszönöm :)
2018. máj. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!