Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet tolerálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tolerálni az ilyen hobbikat?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve elkezdett motorozni. Alapból sem örültem neki, de belenyugodtam. Eleinte elég sokat járt el, aztán a haverja eladta így egyedül maradt, de talált más társaságot... Múlt hét előtti hétvégén is motoroztak, amikor esett egy elég nagyot... Azóta éjszaka alig tud megfordulni, folyamatosan sziszeg, alig tudja mozgatni a jobb kezét (a mellénél ütötte be a bordáját és felette a váll részt). Kb. semmit nem tud csinálni azóta, bármilyen mozgás fájdalommal jár. Nézni is rossz már, hogy több, mint egy hete folyamatosan szenved, fáj tőle a háta is, nagyobb levegőt sem tud venni, valószínű a bordaközi izomzat sérült. DE azért erre a hétre hétvégére már lebeszélt egy újabb motorozást... Az ilyen agyatlanságot hogyan lehet elviselni??? Folyamatosan panaszkodik hogy így fáj, úgy fáj, nyomkodjam meg, éjszaka 500x felkel és felül mert nem tud megfordulni, erre ilyen állapotban "úgyis jobban leszek addigra" alapon megint menni fog. Én meg nézzem, hogy pl. a wc ülőkét 2 hete nem csinálja meg, mert neki fáj...
2018. máj. 7. 07:58
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Inkább keress mást....
2018. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem hogy csak a borda közi izmok sérültek. Plusz ha igen akkor sem szabad nyomkodni. Eszes egy pasid van hogy ezt kéri. Én ilyenkor mindig azt mondom hogy fejezze be a panaszkodást. Ha hétvégére már jól fogja magát érezni (amit kétlek) akkor legyen ahoz is nagy legény hogy csendben tűri a fájdalmat. Ha ilyen bolond nem tudsz vele mit csinálni. Vagy megszokod vagy ott hagyod. Ha már ahoz is h**lye hogy orvoshoz menjen.
2018. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A vállát kell állandóan nyomkodni, mert az is fáj amiatt.

Orvoshoz akkor se menne, ha lógna a bele. Kontroll vizsgálatokra kell járnia egy daganatos betegség miatt, minden alkalom egy kész tortúra mire "ráveszem" hogy legyen kedves elmenni...

2018. máj. 7. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem irtad meg a kapcsolatotok jellegét, korotokat, nemeteket. Igy akár mint az aggodo nagymama kérdéseként is értelmezhetö. Probálj meg érthetöbb lenni! Talán az az egyéb kapcsolatodban is segitené a megértést!
2018. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A motorozás nem rossz hobbi. A gond azzal van, amikor valaki szuperhősnek képzeli magát közben.

Úgy tolerálja az ember, ahogy akarja. Az értelmesebb emberek rájönnek, hogy önző adrenalinhajhászok mellett nem lehet nyugodt életet élni és lelépnek.

2018. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem tolerálnám. Össze se jöttem volna ilyen pasival.
2018. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Párkapcsolati problémák a kategüria... Mondjuk ebben a kérdésben pont nem hiszem, hogy számítania kéne a kornak és a nemnek.
2018. máj. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!