Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is zavarosak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata2018 kérdése:

Nektek is zavarosak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 26éves vagyok. Februárban el kezdtem ismerkedni a mostani párommal (35) (Jelenleg távkapcsolatban vagyunk..)Meg beszéltük,hogy a sok csalódás után mindenben teljesen őszinték leszünk egymással.. Van 2 kislánya előző kapcsolatából,de ez engem nem zavar,mert nekem is van egy kislányom. Azt gondoltam tök jó mindent meg beszélünk.. Majd a napokban be böki,hogy emlékszem e mesélt a kapcsolatairól és azon belül élete legelső kapcsolatára..? Mondtam persze..és? Van egy fiam tőle. Nos.. én itt lefagytam.. köpni nyelni nem tudtam... Ami leforgott bennem... Miért nem mondta az elején,hogy bírta el titkolni..csalódtam benne azt hiszem.. Majd jöttek a kérdéseim.. Nem akarta el mondani,mert életében nem látta még a fiát,nem is beszélt vele.. én itt ki akadtam,hogy birja ezt valaki meg tenni. 17-18éves volt annó párom.. Azért mondta el ne mástól kelljen majd meg tudnom..

Majd másnap nem hagyott nyugodni a dolog.. Az egyik közösségi portálon láttam egy fiút ismerősei között akinek a vezeték neve ugyan az mint páromnak és nagyon hasonlít is rá..Majd nem állt meg bennem a szó.. Meg kérdeztem párom,hogy miért mondta,hogy soha nem látta,nem beszélt a gyerekével.. Azt mondta, mert tényleg nem.. Na én meg mondtam,hogy lattam ismerősei között.. Miért hazudik.. Azt mondta 1x beszélt vele, de nincs jó véleménnyel róla a gyereke és ezért nem is keresi,mert nem akarja fel zaklatni.. Mondtam neki döntse el mit akar.. folytatni vagy abba hagyni,mert ha komolyan gondolja akkor úgy álljon hozzám ha nem akkor hadjuk egymást.. Majd meg írta,hogy találkozott is már vele pár évvel ezelőtt.. Mondtam neki,hogy nem dobhatja igy el valaki a gyerekét hajtson neki kell hajtania nem a gyereknek!

Nektek mi a véleményetek eről? Köszönöm a válaszokat! :)



2018. máj. 7. 08:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hosszúságért! :)
2018. máj. 7. 08:28
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Itt csak a te szöveged zavaros, ráadásul a helyesírásod is kaki. Az ismerkedésre szánt idődet inkább könyvek olvasására fordítsd.
2018. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Te azt csinálsz, amit akarsz. De én itt fejezném be az ismerkedést, mikor sorra derül ki a hazugság ilyen fontos dologban.
2018. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Inkább a helyesírásod a "bocsi", nem a hosszúság.

Egy kis segítség ehhez: ha az igekötő az ige előtt áll, akkor egybe kell írni: "elkezdtem, megbeszélünk, elmondani, felzaklatni".

Kivétel, ha másik szó ékelődik az igekötő és az ige közé: "el tudom mondani"


Nekem az a véleményem, hogy ha elején megbeszéltétek az őszinteséget és nem tartotta be a szabályokat, de beismerte, hogy hibázott és javítani próbált, az szép dolog, becsülendő.

Ha még ezek után is hazudott, az már disznóság.

Ezek után én már nem tudnék bízni valakiben.

Dönts belátásod szerint.

2018. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj ismerkednék vele de puhatoloznék felőle nem e titkol el e még valamit.Az oké hogy elmondta neked mert ez azt mutatja hogy nem hagyta nyugodni a lelkiismerete igy inàbb ő mondta el neked .De óvatos lennék vele ezekután nem kapkodnàm el a dolgokat .
2018. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem az ilyen sztoriknál, hogy egyes pasik a csillagokat is lehazudják és nem vágják ki őket a csába'. Ezek után férfiként felmerül bennem a kérdés: Mégis miért legyek őszinte?
2018. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom neked nem úgy tűnik, de ha februárban kezdtetek ismerkedni akkor még az elején vagytok. Az elejének a végén. Szóval érted, egy kicsit késett, de ez nem olyan nagy késés. A többi részre nem kívánok reagálni, beszéljétek meg, de pusztán a pontosság kedvéért fontosnak tartottam leírni, hogy ez még nem olyan nagy "szabálytalanság". Tudom becsapva érzed magad, tudom most bekapcsoltak a vészjelzők, de pusztán ennyi miatt azért ne ugorj a torkának és ne akard te megszabni, hogyan kéne bánnia a fiával. Tanácsot adhatsz, de parancsot nem, még áttételesen sem. Lelki nyomás alá sem helyezheted "egy igazi apa..." típusú szövegekkel. Ha segíteni szeretnél az tényleg segítség legyen, ne pedig nevelés.
2018. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez az ember már az elején így hazudozik, akkor keress mást.
2018. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!