Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne nektek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek ha a pasitok mindig lekur. Vázna?

Figyelt kérdés

Minden egyes apróbb vitánál burkoltan belefoglalja , pedig soha nem csináltam semmit.

Többször szóltam neki hogy van egy határ amit nem kéne túl lépjen mert ezzel hatalmas fájdalmat okoz, de azt mondja fájjon csak, megérdemlem, még akkor is ha azon kapunk össze milyen színű az ég. Mit csináljak?


2018. máj. 7. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott.
2018. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
:DD szerintem, semmit. Jó ez így. Csíped a parasztokat, itt te vagy a hunyó.
2018. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tisztel téged. Ezt mondd meg neki. Ha nem változik, keress olyat, aki tisztel
2018. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok ti egyáltalán együtt? Nem értem az ilyen embereket...
2018. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Igaza van, mégis honnan tudná egy qrva milyen színű az ég, ha úgyis állandóan térdel? 🤔

Amúgy nem mindegy másoknak hogy esne? Ha neked szarul esik akkor ne a határokat mondogasd, hanem egyértelműsíts.

2018. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Az első ilyen mondatánál küldtem volna le neki egy büdös nagy pofont, majd közölném vele hogy a jó édes anyukája a k..va.
2018. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Egyetlen egy kérdésem lenne hozzád.


Miért tűröd ezt el?


A "mert szeretem"-et inkább ne is kezdd el!

2018. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy nem esne, mert nem lennék ilyen alakkal.
2018. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer kellene lek-rváznia, többet nem lenne rá alkalma. Legyen már egy kis önbecsülésed, basszus!
2018. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre rosszul esne, de többször már nem lenne alkalma mondania, mert az első ilyen eset után kivágnám az életemből. Ez nem társ, nem partner. Nem tisztel, csak belédrúg.

Tényleg jó ez így neked, hogy eltűröd ezt?

Nézz magadba, és gondold át, biztos vagy benne, hogy el kell viselned?

2018. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!