Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elengedni a félelem érzését?

Figyelt kérdés

Egy ideig nem volt semmi gond és nem aggódtam azon, hogy a barátom esetleg megcsal, vagy más lányokkal beszélget/találkozik. Most viszont egyre gyakrabban előtör belőlem ez az érzés, hogy valami nincs rendben. Lehet azért, mert először is egy távkapcsolatban vagyok, és ami rosszabb, hogy nem találkoztunk 5 hónapja...

22/L



2018. máj. 8. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Énekelj akkor nem tudsz félni közbe mert az agyadnak ugyanazt a részét használod.
2018. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Mióta vagytok együtt? Meddig lesztek távol? Átmeneti csak?
2018. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
A félelmet csak úgy győzheted le, ha tudatosan szembemész vele...
2018. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még 1 évig biztos, míg be nem fejezem a tanulmányaimat.

Tudatosan szembemegyek vele?

Köszönöm a válaszokat :)

2018. máj. 8. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valamin nem tudsz változtatni,azon felesleges stesszelned magad! Ha folyamatosan aggódsz, hogy megcsal, akkor nem bízol benne! A félelmeiddel szembe nézni itt azt jelenti, hogy beszélj a barátoddal erről, mondd el mit érzel, tisztázzátok, hogy van-e okod a féltékenységre! Puszta feltételezés miatt ne félj!
2018. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!