Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt várjak?

Figyelt kérdés

1 éve járok egy lánnyal. Ő 20 éves, én 23 vagyok. Mostanában sokat vitatkoztunk, és 4 nappal ezelőtt azt mondta egy kis szünetet akar most tartani. Azóta nem találkoztunk, én nem is beszéltünk.

Én szívemből szeretem őt, és most hiányzik nekem nagyon. Nagyon fáj, hogy nem is érdeklődik felőlem.

Szeretném már megbeszélni vele a dolgokat, de nem akarok korán zavarni.

Szeintetek mikor írhatnék neki?



2018. máj. 12. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
soha
2018. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván azt akarja ezzel a szünettel, hogy hagyd békén. Felesleges koslatnod utána. Van még nő rajta kívül elég.
2018. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szomorú helyzet az, hogy legnagyobb papucsság hagyni a szünetet. Ahol szünet kell ott az egyik fél nem tud igazán szeretni/elköteleződni.


Szóval a szomorú tény: nektek harangoztak.

2018. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szünet az igazából a vége egy kapcsolatnak.


Maximum ha az új valaki nem elég jó akkor visszamegy az exéhez aki jobb mint a semmi....

2018. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Kis szünet = valószínűleg bejött egy másik pasas a képbe, de még rugalmasan akarja kezelni a dolgot, mert nem 100% hogy összejön neki.

Egyébként ha akar, akkor majd visszajön, ha elkezdesz neki puncsolni, azzal csak magadat ásod el. Érezze csak, hogy neki kell tepernie ha akar valamit.

És mondom úgy készülj, hogy valószínűleg kavar mással. Szóval ha bebizonyosodik, akkor leginkább jobban is jársz, ha hagyod a fenébe, lépj túl rajta, csomó olyan csaj van még aki nála is jobb, ismerkedj stb.

2018. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A kis szünet azt jelenti, hogy most bűntudat nélkül pasizhat, meg akár le is fekhet másokkal, aztán ha nem talál jobbat, jön vissza hozzád. Ha igazán szeretne, már rég írt volna.
2018. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb puncs vagy kérdező mint amit a fagylaltos árul. Mi az hogy mikor írhatnék neki? Hát soha. Ennek vége. Ennyi önbecsülésed nincsen, hogy képes lennél ezután még engedni neki, sőt még te menni utána? Atya ég.

Amikor már ilyenre kerül a sor annak már vége, ha az egyikőtök ilyen puncs, jelent esetben te, akkor még ellehet vergődni ideig óráig...de minek...

Többiek leírták már, lehet van más pasi is... egyszer csak annyit veszel észre, hogy mással jár kézen fogva.

Én azt mondom tartsd meg a becsületedet, mert később ezt fogod majd az egyetlen jó döntésednek tartani.

2018. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyet ertek a többiekkel. A szünet semmire se jó, csak a szakítás elodázása, illetve lehetőséget ad arra, hogy kipróbálja mással, aztán ha nem jön össze, akkor szépen visszatáncolhat.

Kapcsolatban nincs szünet. Ha probléma van, ott és akkor meg kell beszélni a dolgokat.

Én is azt gondolom, hogy egy másik srác került a képbe, de amíg nem biztos a dolgában, téged megtart talonba. Akkor szoktak ezzel a szünetes hülyeséggel jönni.

Szóval szedd össze magad, ne akarj tartalék lenni. Hívd fel, kérj egy találkozót, hogy megbeszéljétek mi legyen veletek. Vagy beszéljetek meg hogy lehet javítani a kapcsolatotokon, vagy legyen vége, de a szünetbe ne legyél partner.

Hidd el, legjobb út mindig az egyenes. Ha most vége is lesz jobban jarsz, mintha meg hetekig hónapokig hülyére vesz, te meg reménykedsz.

2018. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg talált már mást, csak nem biztos még benne hogy ő a megfelelő férfi számára. Így még mindig ott vagy te, akihez vissza tud menni, mert tudja hogy tárt karokkal várja. Szerintem ne keresd, az élet megy tovább, de majd úgyis jön másik nő. F
2018. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Tisztázzátok a helyzetet. (Ezzel a kifejezett szándékkal megkeresheted.)
2018. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!