Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem velem van a baj? Egyre durvább és tehetetlen vagyok

Figyelt kérdés
Lassan egy éve élek együtt a barátnőmmel. Egyre durvábbak a veszekedései és már elegem van. Ha össze veszik velem valamin elmegy,majd ha látja hogy nem könyörgök neki visszajön és próbál kikészíteni. Mondja is hogy mekkora fájdalmat fog nekem okozni. Ilyenkor szétvágja a közös képeink,ha ez se elég leborítja a polcot, mindent amit talál szétver kb. Mind ezt úgy hogy hozzá se szólok. Vagy pedig jön az ütögetés. Kiábrándultam belőle, túl messzire ment és ezt már nem bírom. Utána persze megbánja és kitakarít, de már lassan rá se lehet ismerni a lakásra. Volt hogy veszekedésnél amikor őrjöngött én mentem le mert már nem bírtam és a felmosó vizet a 3.ról utánam öntötte a lépcsőházba. Tudom sokan mondják hogy ők nem hibássak ha veszekedés van vagy nem ők tehetnek róla na de én nem hogy nem tehetek róla hanem már inkább hozzá se szólok semmit így aztán végképp az az érzésem hogy elmebeteg. Ilyet még nem is láttam. Nem a férfiságról van szó vagy bármi hasonlóról, szó szerint pszichiátriai esetnek látom és már férfi létemre én menekülök ki mert bármeddig képes elmenni és tanácstalan vagyok. Nem félek hanem ilyet még nem láttam. Vagy ilyenek vannak más kapcsolatba is és nekem ilyen új dolog ez? 27/F
2018. máj. 12. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Papi,a csajod egy pszcihopata...
2018. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg komoly lelki gondjai vannak. Nem ártana neki egy terápia.
2018. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
A csaj szimplán egy idegbeteg bolond. Szabadulj meg tőle és figyelmeztesd a baráti köröd, hogy kerüljék el messziről.
2018. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Lépj le ha felveted neki a pszichológust és ellenkezik vagy őrjöng.

Vagy ha úgy gondolod hogy már ennyit sem ér meg a dolog akkor enélkül is léphetsz.


Nincsenek ilyen kapcsolatok, mert a legtöbben a 2.-3. alkalom után otthagyják az ilyeneket. Persze 1-2 tuti van, de ott az egyik félnek nagyon papucsnak kell lennie, vagy lelki terrorban kell élnie.

2018. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nehezen hihető, hogy egy ilyen nőbe szerelmes vagy. Miért nem dobtad még ki?
2018. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

nem feltétlen pszicho.

egyszerűen felismerte,hogy nincsenek keretek és egy kontroll átadó ultra papucs az embere,akivel szemben akár ilyesmit is megtehet következmények nélkül.


a másik lehetőség,hogy olyan szinten vagy közönyös,hogy a bula kiszúrta,hogy kb csak akkor mutatsz életjeleket hogy ha így viselkedik.

2018. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez nyilván a te hibád is.
2018. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Min alakul ki általában veszekedés? Szerintem is valami lelki baja van, szakemberre lenne mindenképp szüksége. Szerintem te se adsz neki semmi támogatást, a leírásból az jön le, hogy mindig letojod, nem mész utána, nem szólsz hozzá meg semmi, azert erőlködik tovább, hogy észre vedd. Na nem a veszekedésbe kell támogatni, hanem leülni vele megbeszélni mi bántja.
2018. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
No de ember, az isten szerelmére, mégis mi a búbánatos lópikulának vagy még vele, mazochista vagy? Ha szeretnéd mindezek ellenére, akkor is azt mondanám, hogy hajtsd el a fenébe, de még valahol megértenélek, ám te magad is írod a kérdés-kifejtésedben, hogy kiábrándultál belőle. Persze, forduljon szakemberhez, de te nem az anyja vagy, vagy egyéb rokona, ha már nem is szereted, akkor semmiféle kötelességed nincsen vele kapcsolatban, vesződjön vele a családja és a barátai, tipli és adj időt magadnak a regenációra, mert gyanítom erősen megtépázott az idegrendszered. Otthon is ilyen áldozatszerepben voltál, vagy mi az oka annak, hogy ennyire rossz viselkedésmintát képviselsz, hogy azt képzeled ezt bárkinek is tűrni kell? Gyakorlatilag terrorizál téged és erre az sem mentség, ha beteg. Ha annyira lelkiismeretes vagy, értesítsd a hozzátartozóit, hogy helyzet van, lelépsz, figyeljenek rá, bár ezt sem érdemli meg. Ha te költöztél , úgy egyszerűbb, telefonszámcsere, tiltás mindenhonnan és kalap-kabát, ha ő hozzád se engedd visszajárni és ha zaklat hívj rendőrt, ne csak fenyegesd vele. Az ilyen mérgező, bántalmazó, erőszakos embereket ki kell zárni az életéből mindenkinek, akár férfi, akár nő az illető, ebből a szempontból nem releváns a neme, pont ugyanannyi beteg állat van a nők között is, mint a férfiaknál. Fél percig se legyenek kétségeid afelől, hogy ez nem normális, ahogy afelől sem, hogy az sem az, aki eltűri.
2018. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd a cuccod és menekülj! Vicc nélkül!
2018. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!