Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy kapcsolatban a nő gyereket hoz világra elfelejt nőnek lenni és a szex eltűnik?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem van az.
2018. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát azért ez abszolút nincs mindenhol így.
2018. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne így.
2018. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Abszolút változó de olvass utána ez is pszichológia.A nők agyi struktúrájában vagy folyamataiban a szülést követően változás lép fel de pontosan nem vágom mi ez.Ha tippelnem kéne akkor evolúciós dolog lehet hogy a figyelmét a gyermeke nevelésére fordíthassa vagy hasonló de ez csak tipp.
2018. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatási időszakban a magas prolaktin szint miatt lecsökken a libidó, a természet arra törekszik, hogy ebben az időszakban az anya a gyerekre figyeljen elsősorban. Ez utána jó esetben magától helyre áll. (Ha nem, az inkább lelki eredetű. Sok nő nagyon magára van hagyva a babával, a férfi nem vállal részt a gondozásban, és emiatt tartósan elhidegülhetnek egymástól).
2018. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%

Besegítesz otthon eleget?

Nagyon lehúzza a nőket egy gyerek. Egész nap csak vele van. Nem tud máshoz szólni. Sír, kakil etc.


Ha leveszel 1 kis terhet az anyukáról (pl ha hazaértél melóból, akkor foglalkozol 2 órát a kicsivel, amíg ő tud magára koncentrálni és pihenni), akkor hamarabb lesz energiája és kedve szexelni is este.


Persze ez lehet nem áll fenn és egyszerűen csak ilyen a párod (ez esetben sajnállak).

2018. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Két gyermekünk van, de én ezt nem tapasztaltam. Mind két szülés után, nagyon várta, mikor telik már le a hat hét és szexuális téren, vissza ált minden. Természetesen, nekem is el kellett fogadni, hogy alakra változott, ami nem volt gond.
2018. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Ez azért nem igaz mindenkire. De több oka lehet. Pl.

- nehéz, traumatikus szülés

- szülési sérülèsek, elrontott gátvarrás.

- alváshiány

- szülés utáni depresszió

- állandó aggodalom a gyerek miatt

- ha a nő házicselédnek érzi magát

- megváltozott test miatti szorongás

- hormonális zavar

Gondold végig, vagy még jobb, beszéld meg a pároddal, nálatok mi az oka az eltűnt szexualitásnak.

2018. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
Mert célba ért a nő, hozzájutott az örökítőanyagodhoz. Te már csak másodlagos vagy a legjobb esetben is. Hidd, el, később 100X rosszabb lesz a szitu. Pedig az otthoni munka nagyrészét én csinálom, nincs elhanyagolva semmi, csak én, de én férfi vagyok... nem számottevő.
2018. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Ezért sem kell gyereket vállalni :)
2018. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!