Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujrakezdes lehetseges?

Figyelt kérdés

A volt párom szakitott velem kb másfél hónapja, több mint egy évig voltunk együtt,távolság és veszekedések volt az indok . Pokolian éltem meg az első pár napot ,sőt még mindig nehéz. Azóta volt már minden,elhatároztuk tübbszür is hogy nem beszélünk többet mert ugy csak rosszabb, volt már ctöbbször hogy letiltottuk egymást, de valahogy mindig oda jutunk hogy csak beszélgetünk van ,hogy napi szinten, látom rajta hogy féltékeny ,hogy érdekli mi van velem, mondja hogy hiányzom neki és többször is mondta hogy ha ott élnék ahol ő lehet nem szakitottunk volna. Tegnap pedig azt mondta hogy már rég kibékült volna velem ha egy helyen laknánk. Most ez a távolság csak 70 km, mégis emiatt volt többnyire a vita. Szakitás ota nem csajozik különösebben,meg amugy sem olyan . Probaltam én is tovabb lepni ismerkedem, de nem megy mert szeretem ..Pár nap mulva egy közös buliban leszünk , ahol megbeszéltük, hogy találkozunk ,Szerintetek van rá esély hogy kibékülünk?

Annyira rossz mert tudom hogy o is szenved , de iszonyat makacs ember es nehezen vallja be az erzeseit . Meg egyszer aztmondja nem akar látni mert el akar felejteni, máskor meg teljesen mást.

Bocsi hogy hosszu lett :)



2018. máj. 13. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Persze, aztán minden kezdődik előről, a viták stb. Ennyire nem tudsz parancsolni a pinádnak?!
2018. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
És még ránk férfiakra mondják hogy a farkunnkkal gondolkozunk.
2018. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Te mirol beszelsz? OLvasd mar el a kerdest es tanuld meg ertelmezni .
2018. máj. 13. 15:03
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha nem a kérdésre válaszoltok akár görgethettek is tovább
2018. máj. 13. 15:05
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Istenem, jó sok primitív hozzászóló van..


Kérdező!


Tisztázd le magadban, hogy miért szakítottatok, meg tud-e változni, ami miatt szétmentetek. Rajtatok áll, hogy megdolgoztok-e a kapcsolatotokért.

2018. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Jolvan, a trollokkal nem kell foglalkozni :D

70km az nem egy nagy tavolsag, annyira nem is ertem a problemat. Oke rossz, hogy nem tudtok csak ugy atugrani egymashoz vagy ilyesmi, de gondolom heti par nap talalkozo siman megoldhato?! Hany evesek vagytok amugy? Osszekoltozes? Egyebkent ha a vitak is ebbol a tavolsagbol adodtak, es ezen kivul minden rendben koztetek, akkor szerintem emiatt kar eldobni a kapcsolatot

2018. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Költözzetek össze esetleg. Ez eddig miért nem történt meg?
2018. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

"Te mirol beszelsz? OLvasd mar el a kerdest es tanuld meg ertelmezni ."


Elolvastam. És?? Mi az érved? Bemásolom neked mit írtál:


"távolság és veszekedések volt az indok"


Távolság még most is fennáll, veszekedések pedig lennének. Szóval ne értetlenkedj hanem tanulj meg értelmezni, növessz agyat, és értelmezd a válaszomat, mert csak segíteni próbálok. A stílusom meg attól hogy bunkó, attól lehet igazam.

2018. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#8!


Feküdj vissza! :D

2018. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válszokat . Összeköltözés jövőre lett volna ,mivel mindketten tanulunk még, bár mikor szakitottunk az összeköltözős téma off volt bizonyos okok miatt .

Igazábol ezek után nyilván én is átgondolnám a békülést , de az a helyzet hogy szeretem .. És tudom hogy szive szerint már velem lenne ,csak hát az a büszkeség.

2018. máj. 13. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!