Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eljárok edzeni könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljárok edzeni könnyebben megy a párkeresés?

Figyelt kérdés

Nem arra az elmeletre gondolok hogy a nőknek csak a kigyúrt pasik kellenek, mert ez hülyeség.

Az érdekel inkább hogy akik elkezdték az edzést azok magabiztosabban kezdtek-e bele az ismerkedésbe ?

Gondolom egy sportosabb külsővel a magabiztosság is növekszik.


2018. máj. 13. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából az általad butaságnak tartott dologból következik az önbizalomnövekedés...
2018. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szívesen edzel, akkor az edzés révén új ismeretségi körbe kerülhetsz, ahol megismerhetsz hasonló érdeklődésű nőket is, akik esetleg függetlenek és nyitottak ismerkedésre. Ilyen tekintetben mindenképp könnyebb, mint otthon a négy fal között ülni és várni a csodát.
2018. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Igen! Én minden hétén egy nap elmegyek edzeni! Az edzés alatt szellemileg pihenek! Ezáltal sokkal magabiztosabbnak és fittebbek is érzem magam. És a lányok is észreveszik ezt!
2018. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önbizalmat biztosan ad ha úgy érzed jól nézel ki, és nem úgy hogy fúú vajon elég jó vagyok? nem vagyok túl nyeszlett? nem vagyok túl dagadt? mit gondolhatnak rólam?
2018. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párkeresés könnyebben, a pármegtartás nehezebben, mert elvesz az edzés idő a kapcsolatidőből.
2018. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már csak azért is mert eljársz valahova.
2018. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. máj. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!