Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnek pontot a vegere ennek a gyerekes dolognak a ferjem reszerol?

Figyelt kérdés
Minden apro icipici dologert amit o akar annak ugy kell lenni, ha jo ha nem, ha akarom ha nem, ha szeretnem ha nem, de mindig neki kell hogy igaza legyen mindenben . Mert ha pl keri uljek le de nem erek ra mert dolgom van, vagy nyissam ki az ablakot mert melege van, vagy ha nem eszek epp akkor mikor o este valtozo iidopontokban mikor hazaer, akkor mindenre az a valasza, jol van ha nem, akkor ma este kulon alszunk, v neha harom napot is mond. Esmiutan en valamire nem mel valaszolok, Attol a pillanattol nem is szol hozzam . Vagy pl egesz delutan estig arra varok hazaerjen, puszit adok neki , megolelem, kerem oleljen at. Erre a valasza hogy faradt.
2018. máj. 13. 16:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Ez hülye...

31/f

2018. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
A csávó? Az nem hülye, az egy zseni, hogy talált egy kiskutyát. A csaj a hülye, hogy pattog.
2018. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd vele, hogy ennyi volt. Pont!!!
2018. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
47%
Lám, visszaütni látszik a "férfias határozottság". De vajon ki ment pont őhozzá?
2018. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mindenben keres pici hibat. Pl a sutemenyre amit csinalok, mondja hogy legkozelebb ha gyumolcsot is teszek bele akkor meg finomabb. Vagy pl a porkoltre is ha legkozelebb borsót is teszek bele akkor megjobb lesz. Sorolhatnam ezt a Sok apro csipkelodest , de am nekem sosincs igazam, de o ugy gondolja o hibatlan es az a jo amit o tesz.
2018. máj. 13. 16:54
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért a nyafi? Vele vagy, nem? Akkor?!


Én egy hét után lépnék ilyen sügér mellől...

2018. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Erzem megalazo amit csinal es rosszul esik mert a szeretetet is megvonja tolem amire annyira varok. Szinte neki kedvezek hogy jo legyen, a kivansagait teljesitem, es semmi pozitivat nem kapok tole. Negativat ? Letorol fb rol, nem hiv mint ezek elott, nem olel nem mondja h szeret, mindig mint az erzelmi zsarolas, es nem tudom mit tegyek hogy ne igy legyen mert mar energiam sincs.
2018. máj. 13. 17:00
 8/35 A kérdező kommentje:
Igen vele vagyok mert a gyerekunk erdekeben, a csaladi boldogsagot akarom.
2018. máj. 13. 17:02
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

"Pl a sutemenyre amit csinalok, mondja hogy legkozelebb ha gyumolcsot is teszek bele akkor meg finomabb. Vagy pl a porkoltre is ha legkozelebb borsót is teszek bele akkor megjobb lesz."


Ez konstruktív kritika, nem hibakeresés.

2018. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%
A gyerek miatt vagy vele? Azt hiszed a gyerek hülye? Ne tán vak? Vagy szerinted nem érzi hogy nincs minden rendben? Hagyd ott a pasit. A gyerek ezt a mintát fogja megtanulni neki is ez lesz a normális hogy így bánjon a nőkkel/pasikkal. De ha te vagy ilyen bolond akkor viseld tovább.
2018. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!