Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csekkolja a neten az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csekkolja a neten az ex barátnőjét?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja együtt járunk a barátommal. Tökéletesnek mondható a kapcsolat, szeretjük egymást, nagyon jól elvagyunk. De múltkor néztünk valamit az instagrammon, és láttam hogy rákeresett az ex barátnőjére (aki nem mellesleg nem egy szép lány - nem akarok bunkó lenni, de tényleg nem túl szép szegény, ez egy, tény, azért írom hogy jobb válaszokat kapjak, a barátom szakított vele, azt mondta nem is érti minek volt vele együtt, beszélgetni se tudtak annyira jól, mint velem, és azt mondta a mi kapcsolatunk mélyebb mint amilyen vele volt. Kb 3 hónapot voltak együtt..). Lényeg, hogy azt hittem biztos csak megnezte egyszer. Csak az exe.. De múltkor láttam hogy megint rákeresett, és mindig ott van a rákeresettek között... Ez jelent valamit? Azt mondta tökéletes vagyok számára, és hogy nagyon szeret. Az exem mellett más lányokat is nézegetni szokott. Eddig én voltam a kedvencek között az első... Most meg már csak 4. Tudom hogy tiszta hisztisen hangzik, de érdemes ezért aggódnom? Vagy egyáltalán szóljak neki ezért, hogy zavar?

2018. máj. 13. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Imádom mikor úgy kezdődik egy kérdés hogy tökéletes a kapcsolatod és dúl a love, úgye ezt te sem hiszed el? Nem hát, hiszen az előbb írtad hogy az exét nézegeti -.-
2018. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nahát én is rá szoktam néha keresni kíváncsiságból hogy mi van vele. De különösebben nem érdekel.
2018. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A nem is érti, hogy miért volt együtt mondatot talán mondhatta azért is, mert akkor nagyon megbántva érezte magát (az exe miatt) a barátod.


A kapcsolatotok meg szerintem nem tökéletes, elvégre az exét nézegeti rendszeresen. Az okát csak fejtegetni tudjuk, de a legbiztosabb az, hogyha normális stílusban rákérdezel.

2018. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké, de egyébként egyáltalán nem beszél más lányokkal neten, nem flörtöl senkivel, nagyon rendes, mindig segít, azt mondja értem bármit megtesz és így is van, ez meg kölcsönös. Nagyon sok időt töltünk együtt, és amikor múltkor észrevette hogy bajom van, azonnal megprobálta megoldani, és egyébként érzem rajta hogy megbecsül, hogy velem akar lenni. Szoval ezért nem értem hogy miért csekkolja, ha engem jobban szeret?
2018. máj. 13. 18:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megbantva volt. Ő szakított vele, azt mondta már elege lett belőle.. A csaj olyanokat kért tőle, hogy játsszák el, ahogy felakasztják, meg hasonlók. Szóval totál kiábrándult belőle. De azért köszönöm a választ :)
2018. máj. 13. 18:12
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Sokszor az az érzésem, hogy a tini párkapcsolatokban értelmesebb emberek\kérdezők vannak, mint itt.

Ez nagyon furcsa, mert pont fordítva kéne lennie.

2018. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki olyanokat mond hogy tokeletes vagy es hogy barmit megtezz erted azzal az a gond hogy enyire a kapcsolat elejen tuti hazudik neked, te meg valoszinu olyan bagy aki ezt el is hiszi.
2018. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát de azon mi hazugság van, hogy bármit megtesz, amikor tényleg így van?😅 Amúgy meg ha valakibe szerelmes vagy, tökéletesnek látod... Na mindegy már látom hogy hülye ez a kérdés ide. Gondolom itt egy embert se zavarna ha az erősnek érzett kapcsolatában, ahol mással meg ilyen szintű kötődést nem tapasztalt mint az aktuális személlyel, hogy amúgy néha csekkolja az exet. De akkor oké :D
2018. máj. 13. 18:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig én voltam a kedvencek között az első... Most meg már csak 4."


Anyám, borogass

2018. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Na de kérdés, hogy te honnan tudod, hogy ő mikor kire keres rá? Ja, hogy nem bízol benne? Tényleg tökéletes kapcsolat!


Egyébként pedig sosem értettem, mi kivetnivalót találnak az emberek abban, hogy mások néha érdeklődnek az exeik iránt? Rákeres, megnézi, kíváncsiságból. Én is meg szoktam tenni és a párom is megteszi. Attól, hogy valakivel már vége, miért ne lehetne néha kíváncsiságból megnézni, kinek hogyan alakul az élete?

2018. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!