Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti haragudnátok a barátnőtökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a barátnőtökre ha közölné, hogy találkozni szeretne az exével?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan távkapcsolata amiben sosem találkozott a sráccal. Nem is tartott sokáig a dolog. De azóta (évekről beszélünk) is tartják a kapcsolatot és most meg akarja látogatni mert a srác a közelben fog tartózkodni. Neki is barátnője van meg minden de szerintetek ez az egész nem furcsa?

2018. máj. 15. 06:07
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem zavarna. Én exnek sem mondanám. Szerintem sima kíváncsiság, még is milyen lehet élőben, az a valaki, akivel régebben sokat beszélgetett. Ahol ez be tud zavarni a kapcsolatba, az a kapcsolat nagyon gyenge. Akkor bármikor jöhet egy harmadik és lelép vele.
2018. máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nálam ez nem férne bele!
2018. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól, h fizikailag nem találkoztak de videohívásoztak, beszélgettek és érzelem alakult ki, azt már nevezhetjük szerelemnek. Nem csak úgy lehetsz szerelmes ha élőben találkoztok. Szóval ha volt érzelmi kötelék, valamint “szeretlek, bárcsak veled lehetnék” és hasonlók, akkor igen, engem nagyon is zavarna, h talàlkozni akarnak. Mint ahogy érzelmi megcsalásnak nevezzük azt, ha a párunk mellett másnak írogatunk olyan stílusban, így ez felett sem kell szemet hunyni azért mert “sosem találkoztak”.
2018. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Haradudni nem szoktunk... azt se hiszem, hogy az döntés kérdése.

Elgondolom magam a helyzetbe, de csak egy vállvonásig jutok.

Mi ingerel téged?

2018. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy hagynám.
2018. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene. Miért akar most találkozni ezzel a fiúval,amikor igazából semmi közük nincsen egymáshoz és párkapcsolatban van??
2018. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 iamaveryniceguy ***** válasza:

Igazából átgondolnám a kapcsolatot, hogy tényleg normális nő-e a párom. Na nem azért, mert találkozni akar vele, hanem mert olyan sráccal volt "KAPCSOLATBAN", akivel soha nem találkozott.


Ez nálam kb felér az elmebajjal.

2018. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj vele
2018. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék de nem tetszene az ötlet és kifejezetten ellenezném. Attól, hogy a másik srácnak van barátnője még megdughatja a te csajodat. Aztán le lép vele. Te meg hoppon maradsz. Még azt se mondanám, hogy kicsi rá az esély. Mégis mi a tökömért akar vele találkozni, de komolyan?! :D Egy normális nő ha kapcsolatban van, nem megy bele ilyesmibe.
2018. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben nemet mondtam. Tudtam hogy a párom nem tiltaná meg, de nem esne jól neki, és mivel a párom fontosabb..
2018. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!