Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan élte meg, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg, amikor a várandós felesége elhanyagolta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem minden nő tesz így ilyen állapotban, de sajnos én már nagyon érzem ezt az árnyoldalát a dolognak. Örülök az érkező kicsinek, de 7 hetes terhesen is teljesen elhanyagol a feleségem. Gyűlik bennem a frusztráció, de nyilván nem akarok konfliktust sem.

2018. máj. 15. 10:24
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
85%
Nincs cukorból. Beszéljetek erről!
2018. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
98%
7 hetes terhesen valószínű most tudta meg nem rég hogy terhes. Kizárt, hogy máris a gyerek miatt hanyagol el. Olyan el tudok képzelni hogy állandóan terhes blogokat, fórumokat olvas, meg baba cuccokat néz. Be van zsongva, izgatott, de ez nem elhanyagolás. Vagy te mit értesz pontosan az alatt hogy elhanyagol?
2018. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
6%
elmondanám neki világossan nem kéne,mi a gondom,ha nincs változás,jön másik nő a képbe,ennyi,te szóltál.
2018. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
95%
ÉS ezen a ponton hagynám el a 3-ast azonnali hatállyal. Mondjuk ilyen hozzáállású ember mellett egy percet nem éltem volna, nemhogy gyereket szülök neki.
2018. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem, amikor terhes volt a lányunkkal, 7 hetesen egész nap örült, hogy él, olyan szarul volt, vagy éppen hányt. Nem az volt a legnagyobb bajom, hogy nem ugrál körül... most is terhes, még csak 5 hetes, egyelőre nincs rosszul, csak émelyeg néha, de inkább én igyekszem segíteni neki, nem azt várom, hogy ő nyüzsögjön körülöttem. Apa leszel, nem fog körülötted forogni a világ, azért felnőtt férfiként erről lehetne valami fogalmad.
2018. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
6%
4# válaszoló mert ha nem változtat semmin a megbeszélés után sem hónapokig amellett te boldogan élnél?
2018. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
22%
Habár kérdés hogy érti a kérdező az elhanyagolást
2018. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Nyilván főleg a szexre gondoltam. Inkább leírom, mert sokak másra gondolnak ahogy látom. Nincs se szex, se igazán más, ami picit pótolja. Semmi.
2018. máj. 15. 10:35
 9/52 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul van, változások mennek végre a testében. Ilyenkor persze, hogy nem ugrándozik a szexért. Képzeld el kérdező, ha te lennél folyton rosszul, hányingered és hasmenésed lenne stb, mennyire lenne erőd szexelni.
2018. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul van, hány és szédül, görcsöl akkor érthető hogy nincs kedve a szexhez. A hormonok is dolgoznak. Egyik terhes nő jobban kívánja mint addig, a másik gondolni se tud rá. Ez egy ilyen szekér. Mármint a terhesség.

Ha már most 7 hetesen ezen pattogsz hogy nincs szex, akkor mi lesz ha később el is lesz tiltva? Felnőtt férfi vagy, tudnod kellene mivel jár egy terhesség. Meg azt is tudnod kéne, hogy családod lesz, nem a szex meg a te kielégülésed lesz az első mostmár.


Beszélj vele, hogy változtasson, és ha nem is történik behatolás, akkor is ott a keze és a szája. Vagy verd ki te, szerezz be műpuncit. Nem szégyen. Inkább minthogy mást keress a terhes feleséged mellett.

2018. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!