Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, rá lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, rá lehet titeket venni (akár hisztivel vagy anélkül) az eljegyzésre netalántán a házasságra?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom azt, hogy "megkértem a kezét, legalább egy darabig csendben van". Valóban megteszik ezt a férfiak? ( "Állandóan azt hallgattam hogy sorra jegyezték el a barátnőit, és már azt mondta, hogy elhagy, mert nem szeretem. Ha ő így vesz komolyan, akkor én sem viselkedem másképp. Kapott egy gyűrűt, de öszinte házasságot mástól csikarja ki" vagy másik álláspont " féltem, hogy elhagy igy kompromisszumból megtettem") Állítólag itt a pasik mind szeretik a párjukat még is nehezen köteleződtek el. (De ez nem az...) Én nem tennék ilyen komoly lépést meg dacból vagy kényszerből. Van aki hamar megteszi van aki sosem. Vannak későn érő típusok? Vagy csak meg szokásból? Mai világban ennyire értéktelen lett ez a hagyomány, gesztus? (Persze nőben is ismerek olyat, hogy a párja megkérte és igent is mindott holott tobb éve csalta a parjat, aki utana rögtön feleség lett..miert mondott igent? Hogy meg legyen a langyosviz?)


L


2018. máj. 15. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Némelyiket valóban rá lehet venni hisztivel is.Ezek azok a Férfiak?, akik utána mindenkinek csak sírnak, hogy de rossz életük van.Na meg a szeretőknek panaszkodnak, holott a saját gyengeségük miatt kerültek abba a helyzetbe, amiben élnek.

Az viszont tény, hogy manapság a házasság értéke jócskán csökkent az önző és egoista hozzáállás miatt.

2018. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem, legalább is engem nem lehetett semmivel. A kísérletek, szakításhoz vezettek.

Soha nem gondolkodtam házasságba, családba, gyerekbe.

Majd jött egy lány és mind ezt én hoztam fel.

Ebből jöttem rá, biztos hogy előző nőkből hiányzott valami számomra. Durván hangzik, beszélgetni, időt tölteni, szexelni jók voltak, de többre nem. Mai napig nem tudom, mi az a plusz, ami abba a lányban volt/van, akit örömmel kértem meg, legyen a párom.

2018. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

bubskám ezt tudod hogy hívják? érzelmi zsarolás.


Ha nekem lenne egy kapcsolatom, ahol a csaj "hisztivel vagy anélkül" akarna sorsdöntő (az én életem is befolyásoló) dolgokba érzelmileg bezsarolni, úgy rúgnám ki páros lábbal, hogy a parlament tetején landolna a kis popója.


Gusztustalan önző hozzáállás ez.

2018. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nőként válaszolok (anélkül, hogy bármelyikért hisztériáztam volna): az eljegyzést sikerülhet kibőgni, hiszen annak nincs tétje. csak egy gyűrű, nem hivatalos. én pl. nem sokra becsülöm, bár én is voltam eljegyezve.


viszont ha egy házasságot ki lehet hisztizni egy pasinál, az meg is érdemli.

2018. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon szép párok lehetnek, de tényleg
2018. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam biztosan nem, de sok olyan házasságot láttam már, ahol kb. ez történ(hetet)t. Az érzelmi zsarolás mondjuk nem csupán hiszti révén lehetséges. Sokszor kevésbé látványosan folyik ez.

Persze az már önmagában egy paradox, ha a nő akar házasodni, de ennek a kezdeményezését a férfitól várja el. De hát istenem, nem lehet mindenkinek erőssége a logika :)

2018. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg a házassággal kezdődik a komplett kapcsolat...ill. kezdődne :)


De megértem a többieket: bizonytalan időben minek hosszan tervezni?

2018. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Én mondtam a barátnőmnek, hogy ha házas akar lenni, akkor kérjen engem férjéül, de még így is lehet, hogy nemet mondok. Teljesen felesleges hagyománynak tartom a házasságot, és ezen aligha lehet változtatni. Felesleges kényszer.
2018. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!