Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon genyó lennék? (L)

Figyelt kérdés

Haverkodtam egy csávóval, ő próbálkozott hátha többre megyünk a puszta baráti kapcsolatnál. Nekem nem kell mint férfi de nagyon hiányoznak a beszélgetéseink.


Mit tehetnék? Hogy venné ha baráti szándékból felkeresném három hónap után?



2018. máj. 15. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Remélem elhajt, mint a magzatvizet... Minek szenvednie? Ha többet akar, akkor csak miattad nem fog kevesebbet.
2018. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Bizony ám, nagyon!
2018. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen fä$z nőket sosem értettem. -.-
2018. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Keress mást, ne szivasd szegényt.
2018. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne egy jó barátság? Nekem nem egy srác haverom van aki többet akart végül nagyon jó barátok maradtunk.
2018. máj. 15. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert meghunyászkodtak, de hidd el, ha lenne bennük tartás, nemet mondtak volna és többé el sem tudtad volna őket érni. Nőként ez biztos nem érthető, mert nem voltál bizonyára barátzónában, de az élet legrosszabb pozícióinak egyike. Bizton mondom, ezek a "barátok", akiket említettél, kapva kapnának a lehetőségen, ha egyszer megkaphatnának.
2018. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha próbálkozott, akkor ő nem barátkozni akart, akad neki elég.
2018. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem lenne jó barátság mert ő többet akart tőled és mit gondolsz neki hogy esik hogy beszélgettek de csak mint barát? Esetleg a pasi ügyiedet neki akarod elpanaszolni? Forgasd csak még jobban benne a tört. Ő valószínű bele megy a beszélgetésbe mert naív lesz és azt hiszi azért keresed fel mert komolyabban érdekel téged holott tojsz rá.
2018. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
2-es vagyok, lehet itt lepontozgatni, de ez akkor is undorító viselkedés! Szenved ő eleget a visszautasítás miatt, nem kell még evvel is megalázni. Ha neki el kell viselnie azt a fájdalmat, hogy nemet mondtál neki, te is bírd már ki a beszélgetéseinek hiányát!
2018. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha most felkeresnéd azt hinné hogy meggondoltad magad és mégis akarsz vele kapcsolatot.

Csak barátkozni nyilván nem akar mert akkot keresett volna az elmúlt 3 hónapban.

2018. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!