Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megbántottam a barátom és nem reagál most semmire?

Figyelt kérdés

Nem válaszol, nem ír, semmi. Bocsánatot kértem (igazából jogosan dühödtem be, de nem jól kommunikáltam valóban).


Igazából ez hogy nem tud megbocsátani nagyon nem jó tulajdonság...nem csak nekem, senkinek. Van olyan barátja akivel egy béna félreértés miatt nem beszél...kicsit lehetne megértőbb.


Mit tegyek? Most egy pár napig nem leszek itthon más okból kifolyólag, nem tudunk majd találkozni. Lenyugszik? Ha szeretünk valakit meg tudunk bocsátani?


Tudok még vmit tenni?


2018. máj. 15. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Te ne tegyél semmit. Ha ő ilyen hisztis, az az ő baja. Nem hinném, hogy ennyire haragudni kellene. Ha meg olyan gyerekes, hogy ezzel büntet, akkor büntesd te is hallgatással. Magyarul, ne írj neki addig, amíg nem keres. Nem szabad pitizni. Az jó, hogy bocsánatot kértél, de ne "csicskulj be"! Hidd el, ha nem is találkoztok őmiatta, úgy fogsz neki hiányozni, hogy erősen bűntudata lesz a történtek miatt.
2018. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az vajon számít h előtte barót szexeltünk?... mármint hiányfaktornak...
2018. máj. 15. 22:40
 3/20 A kérdező kommentje:
És ha egy fél mondat miatt totál megutált? Van ilyen? Amúgy nagyon szerelmes belém...
2018. máj. 15. 22:45
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom mi volt a gond, mivel bántottad meg, de ha tényleg annyira szeret téged, mint ahogy azt írod, akkor nem fog ennyi miatt megutálni és majd szépen lehiggad, hiszen ha szeret téged akkor nyilván nem akar elveszíteni. Ha viszont ennyi miatt megutál és elhagy téged, akkor valószínűleg mégsem szeretett téged annyira és ha nem ez miatt, akkor valami más miatt hagyna el.
2018. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kértél, ennyi. Most akkor hagyd békén, majd lenyugszik. Az sem jó, ha túlzásba viszed a pitizést, csak mert ő túl sértődékeny. Csak még jobban felerősíted az áldozat szerepét, és vissza is élhet vele.

Makd jelentkezni fog, ha túl van rajta, és tényleg szeret. Ha meg nem, akkor jobb is ha vége.

2018. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7%
Lehet csak újra kell indítani, aztán jó lesz. Ha az nem segít akkor format c:
2018. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele abba, hogy lehet egy ilyen emberrel közös jövőt tervezni. Pl.ha pont a közös nyaralás előtt sértődik be. Vagy az esküvőtök előtt. Vagy ha nem tudod elérni, ha beindul a szülésed. Esetleg egy gyereknek megígért program előtt játszik haragszom rádot. Arról nem is beszélve, hogy simán szexelhet mással is "barót", amíg épp "haragszik rád". Én kivágnám a francba.
2018. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Épp ezaz h ma nekem eléggé jelentős esemény van az életemben, azon kívül tegnap kellett bevennem egy 72 órás tabit egy tegnapelőtti baleset miatt, nekem az is stressz. És itt vagyok egyedül... tudom hogy bunkóságot mondtam, de ezt a haragszomrádot én nem tudnám így játszani...
2018. máj. 16. 07:47
 9/20 A kérdező kommentje:
A veszekedés: megbántott, vmire ráfogta hogy miért csinálta ezt. Kértem először szépen, csak nevetett h most mérges vagyok. Erre én mondtam, vagyis rákiabáltam h az a dolog engem csöppet sem érdekel. Az a bizonyos dolog nagyon fontos neki. Szánalmas, de ennyi. A konkrétum nem fontos most..
2018. máj. 16. 08:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyire szeret, ha napokig nem érdekli, mi van Veled? Pl.nem érdekli, volt-e valami mellékhatása az esemény utáni tablettának? Mennyire szeret, ha nem akar egy búcsúcsókot adni, mielőtt elutazol? Szerinted érdemes egy ilyen fiú után kaparni?
2018. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!