Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párban élő ronda emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párban élő ronda emberek hogyan oldják meg a szexuális életüket?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a ronda keressen csak a saját szintén párt, egy másik rondát. Na igen, de ők hogy oldják meg utána a szexualitásukat?


Mert élhetnek párban, taktikai élettársakként, meghallgatva és segítve egymást - de az agy nem hülye. Aki ronda, az ronda, sajnos. Járhatnak együtt moziba, múzeumba stb. de attól még látják, hogy akivel vannak, az ronda, és ők maguk is rondák.


Ők hogyan oldják meg a dolgot? Sötétben, mást képzelnek a másik helyére? Abszolút mellőzik a szexet? Csukott szemmel igyekeznek túl lenni rajta? Elmaszkírozzák magukat (bár nyaktól lefelé nehéz)? Alapból leadják az igényeket és már nem érdekli őket, hogy végig émelyegve kell megélniük azt, ami másnak kellemes, esztétikus dolog?


Talán szeretőt tart mindkettő? (csak hogy tisztességes legyen)


Hogyan oldják ezt meg szerintetek? Csúnya emberek, ti hogyan csináljátok?



2018. máj. 15. 22:27
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
83%
Uh, és még mindig köpködnek a német birodalomra.
2018. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
98%

Valakinek mindenki szép. Lehet, hogy valaki csak az emberek 5%-ának tetszik, 95%-nek meg nem, de akkor is ott az az 5%.


Rondaként olyat kell választani, aki abba az 5%-ba esik, aki mágikus módon mégis szépnek lát, nem pedig összejönni egy másik rondával. Ugyanis vicces, de azok az emberek, akik szépnek láthatnak minket, pont nem szoktak rondák lenni. A külsejük lehet vonzó attól még, hogy az ízlésüket nem értem meg.

2018. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
92%
Visszakérdezhetek? Kérdező, te ilyen sekélyes, felszínes felfogással hogy tudsz normális életet élni?
2018. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
95%
Én már a kérdést nem értem. De mindegy. És még engem betegeznek le. Na örülök nem én vagyok az egy gondos.
2018. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

#1


Én csak azért köpködök rájuk, mert rájuk való hivatkozással lett betiltva az eugenika.


#2


De ilyen van? Ronda ember tetszhet egy szépnek? Mert az oké, ha valami külső tényező miatt elfogadja, de rondának tartja magában, de olyan is ahol vonzódik hozzá, nemcsak "ehhhh, jó leszel te is"

2018. máj. 15. 22:34
 6/58 A kérdező kommentje:

#3



Jaaaj, ugyan már. Te se jönnél össze valami Kasszás Erzsi/Mr.Bean klónnal, nem kell az ájtatos mese. Vagy ha össze is jönnél, rondának tartanád.


#5


Mit nem értesz ezen?

2018. máj. 15. 22:37
 7/58 anonim ***** válasza:
98%
#6 Úgy gondolodsz, hogy a szép ember = értékes ember, a külső terén előnytelen ember = selejt. Magyarázhatod a bizonyítványt, de ez felszínesség magasfokon. Tudod, létezik olyan, hogy belső érték. Fogadok, ez most új neked, igaz? :D
2018. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
97%

Vagy csak sötétben és hátulról, vagy zsákkal a fejükön, vagy kinyomják egymás szemét és probléma megoldva.


Amúgy én meg azt kérdezném tőled hogy egy agy, és szív nélküli emberrel hogy lehet együtt lenni?? Nálad felszínesebb emberről nemistudom hallottam e már... Nem tudtad hogy mindenki tetszik valakinek? Vagy hogy a külső nem minden? Esetleg hogy a belső szépség megszépíti a külsőt? Vagy hogy a szerelemtől is sokkal szebbnek látod a másikat? Később pedig megszokod ezt az arcot. Vagy hogy ami az egyiknek ronda az a másiknak különleges?

Ezek nem sablonok. És engem ugyan szépnek tartanak, de ezerszer inkább lennék egy csúnya pasi párja mint egy olyané aki így gondolkodik.

2018. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
0%

#3, sehogy, de nem is lesz ezután se normális kapcsolata.

Az exem nem volt egy szèpség, először akkor láttam gyönYörűnek, amikor szülés közben elvétette a ritmust és sorra repedtek a hajszálerek a hasától felfelé.

Ostoba.

2018. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

#7


Én elhiszem, hogy van ilyen, de attól még nem élveznéd a szexet egy olyan emberrel akit rondának tartasz, mert csúnya. Lehettek jó barátok, élhettek együtt harmóniában, mindenben tökéletesen: kivéve a szexualitást.


#8


Szóval összejönnél egy 170 kg-os fickóval, csak mert "ő jó ember"? Csókolnál olyan arcú embert akinek koponyája ronda, torz? Szépnek látnál olyat ami nem szép?


Ha ez így van, akkor miért panaszkodnak a ronda embere arra, hogy magányosak? És miért van az, ha választani kell a ronda és a szép között, fix. hogy a szépet választja mindenki, még az ájtatos beszédet előadók is? Hogy is van ez?


#9


Teherbe ejtettél valakit akit rondának tartottál egészen a szülésig. Miért? Csak nem azért, mert "akkor már úgysem lett volna jobb lehetőségem", vagy ilyesmi? Mert ez gonosz dolog.

2018. máj. 15. 22:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!