Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves nőként még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nőként még nem volt párkapcsolatom, és még senki nem is közeledett hozzám. Van még esélyem, hogy megtalálom az igazit?

Figyelt kérdés
170 cm 62kg vagyok átlagos testsúlyú. Nem szoktam eljárni szinte sehova a munkahelyen kívül. Bátortalanabb vagyok. Nem sminkelem magam és nem festem a hajam. Még sem kellek senkinek sem.
2018. máj. 16. 07:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Rendszeresen közelednek hozzád, csak senki sem elég jóképű számodra a jelentkezők közül. Ha továbbra is ilyen válogatós maradsz, akkor ezután sem fogod megtalálni az igazit.
2018. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Valakiknek biztosan kellenél, akár életre szóló kapcsolatra is, legfeljebb azért írod ezt a "senkinek"-et, mert aki neked tetszik, az nem figyel rád.
2018. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor fordítsd meg a dolgokat! Közeledj te másokhoz! Várhatod karba tett kézzel, amíg valaki "felfedez" a sarokban, de erre nagyon kevés esély van, és hát eddig sem volt ez egy nyerő taktika.
2018. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
28 évesen már nem kell félni szóba állni férfiakkal. De ha azt mutatod, hogy senki sem érdekel, akkor ne is várj mást.
2018. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt egy kicsit kétlem, hogy senki sem akart volna veled megismerkedni. Valószínűleg a bátortalanságod miatt nem vetted észre. Ettől függetlenül az esélyed megvan, ha nyitott vagy az ismerkedésre. Szóval nem szabad teljesen elzárkóznod mások elől. Például kicsit neked is lépni kell afelé, aki tetszik.
2018. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És mégis ki közeledjen feléd ha nem jársz sehova, a pizzafutár vagy a gázóra leolvasó? Tedd fel magad egy társkeresőre és legalább randizni járj el!
2018. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

"Nem szoktam eljárni szinte sehova a munkahelyen kívül"

"még senki nem is közeledett hozzám"


Ha nem teremtesz alkalmat arra, hogy közeledjenek hozzád, akkor ne is várd el, hogy ez megtörténjen. Munkába rohanás közben senki sem fog odasétálni hozzád, hogy mennyire szimpatikus vagy neki.

Teremts lehetőségeket magadnak, ha akarsz valamit. Ha nem akarsz, akkor csináld azt, amit most.

Esély mindenre van, de ha csak a lakásban ücsörögsz és nem teszel semmit az életedért, akkor nem fog semmi az öledbe hullani.

2018. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

"Nem sminkelem magam és nem festem a hajam. Még sem kellek senkinek sem."


ideje elkezdeni!


nem attól leszel vonzóbb, ha kopott természtes hajszínnel vagy őszülő szálakksl járkálsz, sem attól, ha zsírósan fénylik az arcbőröd és láthatatlanok a kontúrjaid.


egy izgalmas hajszín, egy ügyesen elkészített, minőségi make-up hozzátartotik a nőiséged kifejezéséhez.

2018. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Pedig hogyha bátrabb lennél, eljárnál valahova, egy kicsit sminkelnéd is magad,tuti hogy nagyobb lenne az esélyed.
2018. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Talán ha a munkahelyeden kívül megfordulnál egy-két szórakozó helyen, rendezvényen, akkor lehetne esélyed,hogy találj valakit,vagy valaki téged találjon meg.
2018. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!