Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy a múlt sebeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a múlt sebeit csak később tudod ledobni magadról és kilépni?

Figyelt kérdés
Adott a jelenlegi kapcsolatom, sosem volt egy leányálom. Sokszor bántott testileg és lelkileg is. Volt,hogy csomóban tépte ki a hajam és lek.rvázott a képzelgései miatt. Én kitartottam mellette, mivel ha nem ivott vagy nem rágott be a képzeletbeli szemétkedésem miatt akkor jó volt a kapcsolatunk,mintha 2 emberrel lettem volna együtt. Volt barátnői megcsalták az állítása szerint és ezt a keresztjét rám is rámrakta pedig sosem kacsintottam félre, nem az a tipusú nő vagyok. Utoljára április végén bántott megint szóban, amikor visszaértem egy üzleti útról. Lek.rvázott, ler.bancozott, mert azt mertem mondani,hogy jól éreztem magam és akkor én biztos megcsaltam egy külföldi kollégámmal. Azóta nincs semmi és régen bántott már de valahogy most érzem azt, hogy elég volt. Tudtam régóta, hogy ez nem egészséges és ráfogok menni a kapcsolatra de benne maradtam, mert gyenge voltam nagyon és nem akartam kilépni plusz én vagyok az anyagi biztonsága is és nem akartam sz.rban hagyni de most mégis azon filózom, hogy elköltözök. Persze ő erről semmit nem tud, mert félek, hogy annak megint erőszak lenne a vége. Nem tudom miért gondolkozok el egyáltalán, hogy menjek vagy ne, mert leírva is ordít,hogy futnom kéne tőle de valami visszatart. Volt már így valaki? 24N

2018. máj. 16. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja, volt. Sok hozzad hasonlo agyatlan martir van. İgyekezz inkabb elforditott fejjel a falba erkezni. Az kevesbe faj.
2018. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:
Magad ken rendbetedd, h felfogd; ez egy egészségtelen, bántalmazó kapcsolat.
2018. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy ez nem egészséges, ahogy írtam is csak valamivel mindig megmagyaráztam magamnak az abszurd viselekdését és nem volt merszem kilépni. Ebben a helyzetben vállalom, hogy bután viselkedem de nem tudom miért és, hogy nyithatnám fel teljesen a saját szemem.
2018. máj. 16. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz időben akár még az életedbe is kerülhet!
2018. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az is hozzátartozik a sztorihoz,hogy 1 éve pajzsmirigy problémát diagnosztizáltak nála és elméletileg ez miatt voltak a dührohamai, amióta a gyógyszert szedi azóta tényleg nincs vele baj de ezek a múltbeli dolgok nem felejtődnek.
2018. máj. 16. 11:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazad van, ez jutott eszembe nekem is ezért is kezdtem el albérletet keresni.
2018. máj. 16. 11:47
 7/13 Költőnő? ***** válasza:

Ahogy írtam, önismeret. Vmi oka van, h te ezt így, eddig hagytad. Lehet rossz minta, bizonytalanság, alkoholista hozzátartozó...

De ez nem úgy megy általában, h egyik nap úgy nyitód ki a szemed, h na akkor meg vagy világosodva.

A változás egy k......va hosszú, kínkeserves folyamat, tele felismerésekkel.

2018. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem volt előttem apai minta, anyám nevelt, mindkét nagyapám alkoholista volt és az egyik verte is mamámat és csalta is, mint később megtudtam...Na akkor ezeket, hogy is felejtsem el?
2018. máj. 16. 11:49
 9/13 A kérdező kommentje:
általános iskola egy pokol volt, mert 1 éven keresztül csúfoltak az önbizalmam ott épült le, a családomban nem tudok mondani olyan embert, akit boldognak látok és ez miatt a szituáció miatt is úgy érzem, hogy gyenge vagyok és totálisan idióta...
2018. máj. 16. 11:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyetlen jó dolog van az életemben és az a munkám, ez ad most is erőt mindenhez. Szerencsére az anyagiakon sem kell izgulnom.
2018. máj. 16. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!