Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik ronda emberrel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ronda emberrel vagytok együtt, sosem támadt bennetek kétely, hogy milyen lenne egyszer egy széppel is lenni?

Figyelt kérdés

Kérdésem főleg azokhoz szól akik ronda emberrel vannak együtt, annak "belső értékei" miatt. Mert ez idáig rendben, megszerette/elfogadta/megszokta vagy épp úgy gondolta, hogy már jobb úgy sem lesz, jó ez így.


Viszont attól még a ronda ronda marad, élhetik az életük tökéletes harmóniában minden téren... kivéve a szexualitást, mert bizony ugyan el lehet érni minimális élvezetet, ha az ember fia/lánya ronda emberrel van együtt, de azért nem lehet ugyanaz, mint olyannal lenni aki a belső értékek MELLÉ még szép is, jó testű is (egyénenként változó kedvenc alkati és arcberendezési tényezőkkel)


Ti sosem gondolkodtatok el azon, hogy milyen lenne (vagy lett volna) szép emberrel is együtt lenni? Tudjátok, mint mikor valaki Trabival jár, megszereti, sír mikor tönkremegy - de attól még benne lehet, hogy de jó lett volna egyszer egy Mercedes/Volvo/Bentley/Ferrari (egyénenként változó kedvenc) volánja mögött ülni, élvezni a gyorsaságot, a halk suhanást, a fordulékonyságot, amivel a Trabi - bár sokan megszeretik - nem rendelkezik, csak "csühög és püfög" (ami nem "hű de kafa", a keleti kényelmet meg hagyjuk).


Nem marados a kétely, hogy milyen lenne a szeretezés előtt/közben nem egy csúnya arcot látni, azt csókolni, aztán egy csúnya testet ölelni, hanem egy szépet?


Vagy ez olyan, hogy "jobb nem is gondolni rá", és inkább megszokni a Trabant lendületét? Ha pedig véletlenül mégis esélyt kap valami jobbra, akkor lecsapni? Vagy hagyni, mert utána a Trabant elviselhetetlen lenne?


Ez olyan szomorú amúgy. Mindenkinek járna legalább egy szép partner, és nem rögtön egy csúnya.


(Vagy ők eljárnak prostituáltakoz/szertőkhöz?)



#csúnyaság #kétely #mindenkinek járna egy szép partner #a Trabant lendülete #többsebességes Európa
2018. máj. 16. 12:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

A mások által szépnek tartott egyik partneremmel 10 napot voltam, a mások által rondának tartott férjemmel 8 éve vagyok boldog. (Szerintem nem ronda, nekem tetszik.)

A szépség egyrészt relatív, másrészt változik idővel, harmadrészt meg túl van misztifikálva.

2018. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha minden nap látod azt a szépet, számodra már nem lesz annyira különleges.

Veszel egy új tárgyat(telefon) és előtte minden nap megnézed, videókat, értékeléseket róla, elképzeled milyen lesz, ha megvan 1, 2 napig odavagy, de utána már nem hoz lázba.

Így van ez egy gyönyörű nővel, helyes pasival is. Csa kitt az 1, 2 nap mondjuk fél év

2018. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
A mások által csúnyának tartott férfiak nagyon jók az ágyban és persze így én is sokkal inkább az vagyok :)
2018. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1


De ha neked tetszik, akkor már nem lehet csúnya. Kivéve, ha te is az vagy, sok ilyen párt látni, sajnálom őket, mert hogy ők biztos, hogy taktikai együttélést folytatnak, az fix. Elképzelni nem tudom, hogy ők szexuális életet élnének.


Illetve előtte voltál jó pasival is. Ez így nem ér.


#2


De ha nem kapod meg, és örökké a "jól bevált" ócska telefonod használod, megvesz a vágy a jobb telefonért. Az már más, ha volt módod jobbra előtte. Csak az a baj, ha rögtön a rondával indítasz, mert nincs jobb vagy mert ő kedves, ezért megszereted, de ettől még nem leszel vak.

2018. máj. 16. 12:38
 5/27 A kérdező kommentje:

#3


Az ilyen önámítós poénokat most ne, pls.

2018. máj. 16. 12:38
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
A szépség szubjektív, kinek mi. Nem mondom, hogy a barátnőm egy topmodell, meg azt, hogy mindenkinek az esete, de mégis nekem tetszik és ő az egyetlen aki kell, akivel jól érzem magamat, nem hiszem, hogy kell ennél több.
2018. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6


De akkor szép, vagy max átlagos, de nem csúny. Tuti nincs két ujjnyi orra, kusza fogsora meg ilyesmik.

2018. máj. 16. 12:42
 8/27 anonim ***** válasza:

A ronda emberek nincsenek párkapcsolatban.

Van úgy, hogy néhány (többnyire nő) lerondáz simán egy 8/10es egyént, de egy valóban ronda ember örökre magányos és szűz marad.

2018. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2018. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9


Ez milyen kérdés?

2018. máj. 16. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!