Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok arról, ha egy pappal járnátok aki 7 évig tanul és nem nagyon engedik ki a szemináriumból. A kapcsolatotok kibírná? Kitartanátok mellette? Esetleg utána?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem járnék vallásos emberrel.
2018. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
osztom az első véleményét
2018. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne az első évben keresd meg a feleséged, ráérsz végzős korodban keresgélni . Úgy tudom,hogy így szokták amúgyis csinálni,közben nem igazán keresgélnek,csak a végén. Ja apám pap :D
2018. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Csak 7 év, nem holtig tanul? :D

Mindegy... Én sem kezdenék vallásos emberrel.

2018. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

ha hajlandó lenne hasonló cuccban m... szeretkezni, akkor várnék rá, uhh


[link]


[link]

2018. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4/5 :DDDDDD
2018. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Sosem jàrnék vallàsos emberrel. Nem férne össze, hogy ő az, én meg ateista vagyok. Egyébként szàmomra ők túl fanatikusak, sokszor bort isznak és vizet prédikàlnak. Plusz hàzassàgon kívül is akartam szexelni. Aki pedig igazi hívő nem képmutató, ilyet nem tesz.

Ezen kívül annak sem làtom értelmét, hogy 7 évig csak jàrogassak valakivel, úgy, hogy nem halad előre a kapcsolat pl eljegyzés, összeköltözés, együttélés, hàzassàg.

2018. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vannak érdekes válaszok köszönöm. Persze persze vannak problémák az egyházzal, vagyis inkább benne néhány személlyel. Az ateizmust meg nem értem. Hogy nem lehet semmiben sem hinni? Még ha nem is katolikus vagy ilyesmi de semmi? Erre kiváncsi vagyok. A házasságon kívüli szexet pedig szerintem nem bírja ki mindenki. Am írtad, hogy jo lenne addig elköteleződni stb. Ha a pap mondjuk 5 évvel fiatalabb lànnyal jön össze akkor talán meg is van oldva. Ömm még azt szeretném, hogy valaki ki tudná-e fejteni miért nem jönne össze ennyire vallásos emberrel. Ja és köszönöm. :)
2018. máj. 16. 23:02
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ebben semmi érthetetlen. Nem hiszek sem konkrétan istenben, sem semmilyen felsőbb hatalomban. Az életet, az embereket nem isten teremtette, hanem evolúciós folyamat eredménye. Ennyi.

Attól, hogy istenben nem hiszek, még màsban hihetek. Hülyeség, hogy akkor semmiben sem... Màr a feltételezés is fura. Hiszek pl az igaz szerelemben, abban hogy mindennek oka volt ami velem történt az életben ,pedig sok nehézség és csalódàs ért, mégsem adtam fel, mondvàn nekem ez a sorsom. Hiszek abban is, hogy mindenki egy bizonyos kor utàn màr maga alakítja az életét, ha akarja, vàltoztathat. Ezeket én nem tartom semminek. Amúgy meg szimplàn csak nem bírom a vallàsos embereket ezért nem jàrnék velük. Plusz ha valaki nem bírja ki a szexet hàzassàgig, akkor ne hangoztassa mekkora vallàsos. Ez képmutatàs. :)

2018. máj. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek rosszul fejeztem ki magam. :D Vallásra gondoltam vagy ilyesmi. PL lesz-e velünk valami a halál után. Na erre is kíváncsi vagyok, hogy erről mit gondolsz. :D Ám az tényleg képmutatás ha hangoztatja az után is, hogy nem bírta. A vallásos ember nem hangoztatja, hogy ő mennyire hisz... stb. Szerintem pont az a lényeg, hogy alázattal kell élnünk.
2018. máj. 17. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!