Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom ok nélkül, semmiségeken kiborul és akkor üvölt velem?

Figyelt kérdés
Van, h úgy érzem, h teljesen ok nélkül kiabál velem ha valami éppen nem úgy sikerül. Ma is, h beirányítottam a garázsba kocsival PONT KÖZÉPRE, nem lett annyi hely, h az ajtón KÉNYELMESEBBEN beférjünk erre elkezdett velem káromkodva kiabálni, h én mekkora egy balf***sz vagyok, h a golyóval a fejemen gondolkodni kellene, nem csak nézni... Teljesen ledermedtem, totál nem értettem, h mire fel ez a hangnem, mivel nem állt szánt szándékomban “megnehezíteni” a közlekedést... Inkább nem szóltam semmit, bementem. Jött utánam és akkor már úgy csinált mintha mi sem történt volna: normális beszéd, megsimogatta a hátamat. Kérdezett valamit én meg semleges hangnemben válaszoltam rá, erre megint jött a hőbölgés: most mit vagy megsértődve? Mit bunkóskodsz? És meg fűzött hozzá pár “szép” szót, de erre már nem emlékszem... Azt gondolom, h több mint 2 év után már ismersz valakit, de nem. Fogalmam sincs, h ezt miért csinálja... Már sírni sem tudok ezen... Kegyetlenül kiábrándító.. Aztán, h ő attól fél, h mást jobbnak látok esetleg... Aha.. Gondolkodom a szakításon..
2018. máj. 16. 17:17
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
92%
Ha jogos, ha nem; így nem beszélünk a másikkal. Soha.
2018. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nála elmúlt a köd.
2018. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

"Gondolkodom a szakításon.."

Ezen szerintem nincs mit gondolkodni. Ez így nem élet.

2018. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2. Sajnos ez nem az első eset volt. Az első években is produkált ilyeneket, csak akkor még nem velem, hanem másokkal...

1. Én is ezt vallom. Én SOSE kiabàltam vele

2018. máj. 16. 17:23
 5/14 A kérdező kommentje:
3. Hát nem... Csak az a fajta vagyok, aki nem adja fel. De ilyenért sem lehetek hülye, h “harcolok” és életben tartom a kapcsolatunkat.
2018. máj. 16. 17:24
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Igy kezdodik

Aztan jon a feltekenykedes baratok elzavarasa

Onbizalmad letiprasa

Aztan az alazas hulye vagy igyetlen stb

Aztan lokdosni fog neha majd veletlenul kapsz egyet utana csok virag bocsanat

Igy szepen belenosz egy csodas bantalmazo kapcsolatba

Menekulj !!

2018. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

"Gondolkodom a szakításon."


Ne gondolkodj rajta. Lépd meg.

2018. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Damu Roland 2.0
2018. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát én már rég ott hagytam volna...hagyj ne minősítsem ezt a személyt. Nem vagyok senki kutyája, hogy így beszéljen velem bárki is. A páromtól meg főleg nem, ha velem így beszélne már nem egy alkalommal rég az exe lennék az is biztos. Többre tartom magam annál hogy ezt érdemeljem elvileg attól aki szeret én meg viszont, és megosztom vele az életem. Nálunk ilyen még nem volt, de remélem nem is lesz.
2018. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Hat, hihetetlen, hogy az alapbol aggressziv barom most sem valtozott meg. Magamon kivul vagyok a meglepettsegtol.


Ja nem.

2018. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!