Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja a nő (26), hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a nő (26), hogy nagyon szerelmes belém, mégis tarskereson nezelodik. Miert van ez? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Fél éve ismerkedtunk meg es egy tavkapcsolat alakult ki de nagyon ritkan talalkozunk. Nyár végére tervezzuk az osszekoltozest. Minden rendben ment eddig. Valoban ugy latom es erzem hogy szerelmes belém, de egyik nap a kollégám belebotlott az egyik tarskereson. Megneztem en is es tenyleg ő volt. Rakerdeztem es azonnal tagadott. Biztos más szorakozik vele, higyjek neki, csak én kellek neki.

Aztán megneztem ujra a profilt es eszrevettem, hogy még a fotója is igazolva van, szoval csak ő lehet. Egyértelműen hazudik, csak azt nem ertem miert? Keres egy jobbat? Ilyen egyszerű? Nem birja a maganyt, hogy ilyen ritkan talalkozunk? Nem ertem... Egy nő ismerosom azt mondta hogy volt olyan hogy szerelmes volt de mégis aktív volt tobb tarskereson is. Lehet velem van a baj de en ezt nem ertem.


2018. máj. 16. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem már kifele kacsingat, csak még gyáva beismerni. Majd ha már lesz valaki más biztosra...sajnos sokan ilyenek, nem tudnak szinglik lenni és csak akkor lépnek ki egy kapcsolatból, ha már megvan a következő. Szánalmas dolog, de az ilyenekért nemis kár. Én nem hinnék neki a helyedben, max ha tényleg sírva könyörgi vissza magát.
2018. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyanezt gondolom. Gyáva beismerni. :/
2018. máj. 16. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyedben nem költöznék össze vele,ezt a kapcsolatot nem tartja fontosnak.
2018. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!